Склала фрукти в банки, додала сироп і чекаю місяць: бутель мочених яблук рідня з’їдає за один день - MusicUkraine

Склала фрукти в банки, додала сироп і чекаю місяць: бутель мочених яблук рідня з’їдає за один день

Вибір редакції


Зробити мочені яблука зовсім не складно. Натомість за 40 днів отримаєте корисний натуральний десерт, яким із задоволенням ласуватимуть й дорослі, й малі.

Щоб приготувати мочені яблука, слід обрати плоди середнього розміру, щоб вмістилися в горлечко банки. Вони мають бути цілими – не червивими, не гнилими, без чорних цяточок.

Вам знадобиться:

  • 1,5 кг яблук;
  • 1,5 л води;
  • 3 ст.лож. цукру;
  • 1 ч.лож. солі;
  • листя чорної смородини та вишні.
Приготуйте необхідні інгредієнти

Норми продуктів вказані для 3-літрової банки. Якщо хочете зробити кілька слоїків, пропорційно збільшуйте кількість інгредієнтів.

Вимийте плоди під краном. У чисто вимиту банку й прошпарену окропом на дно викладіть вишневе й смородинове листя. Потім щільненько викладайте яблука. Зверху знову додайте листочки.

Яблука з листям вишні й смородини залийте холодним сиропом

У воді розчиніть цукор із сіллю, доведіть до кипіння і варіть сироп близько 3 хвилин. Відставте, щоб прохолонув до кімнатної температури. Після цього можете заливати в слоїк по самі вінця.

Якщо хоч якась частинка яблука залишиться не залитою, вона змінить колір і буде непридатною до вживання. Закрийте банку капроновою кришкою або шматочком марлі.

За тиждень у слоїку мають бути видні сліди бродіння

Перший тиждень слоїк має стояти в теплому приміщенні, щоб яблука перебродили. Потім треба винести туди, де більш прохолодно – на балкон чи в підвал. Витримати треба ще 40 днів. Тільки після цього можна куштувати готові фрукти.

Час від часу позирайте на свою заготівлю. Якщо рівень води в банці знизиться, то долийте, щоб вона була повною. Воду краще брати фільтровану чи бутельовану. Звісно, в ідеалі бажано колодязну. Та це для більшості нереально. А от вода з-під крана може передати яблукам свій неприємний присмак.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + 10 =