скоро ощасливить Кацуріна – Одна Хвилина

Вибір редакції


Особисте життя Наді Дорофєєвої активно обговорюють прихильники та ЗМІ останні півроку. Співачка ще в березні поточного року неочікувано оголосила про розлучення з Володимиром Дантесом, з яким була у шлюбі 7 років. Публіка була приголомшена цією заявою, адже зіркове подружжя до останнього демонстрували любов на камеру і приховували негаразди в сім’ї.

Ні Дорофєєва, ні Дантес одразу не назвали причину розлучення, однак пізніше правда стала відома. Виявилось, що Надя закрутила роман із другом сім’ї ресторатором Михайлом Кацуріним. Як наслідок, розлучились не лише Дорофєєва та Дантес, а й сім’я Кацуріних, у яких є двоє маленьких дітей.

Даша Кацуріна розповіла, як Дантес дізнався про зраду Дорофєєвої з її чоловіком
Дорофєєва, Дантес і сім’я Кацуріних

Після того, як стала відома правда, Надю Дорофєєву почали хейтити в Мережі та звинувачувати у зраді чоловіку та в тому, що вона увела іншого чоловіка з сім’ї та ще й у власної подруги. З огляду на це співачка зараз мало говорить про своє особисте життя і дуже рідко публікує кадри в соціальних мережах зі своїм новим обранцем.

Однак в Мережі останнім часом все частіше поговорюють, що Надя може бути вагітною від Кацуріна. Приводом для пліток є те, що Дорофєєва останні декілька місяців з’являється на публіці лише у вільному одязі, який приховує її форми, хоча раніше вона полюбляла відверте та облягаюче вбрання.

Дорофеева и Кацурин ждут ребенка? Бывшая Дантеса намекнула на беременность и прикрыла живот балахоном
Надя Дорофєєва вперше прокоментувала вагітність

Співачка довго не коментувала ці чутки, однак нещодавно вона вперше відповіла, чи дійсно вона вагітна.

Відповідаючи на питання підписників Дорофєєва запевнила, що не вагітна і показала на фото свій плоский живіт. Також артистка запевнила, що вона не відноситься до чайлдфрі (людей, які свідомо вирішили не мати дітей).

Надя Дорофєєва вперше прокоментувала вагітність і показала живіт
Надя Дорофєєва вперше прокоментувала вагітність і показала живіт

Варто відзначити, що за 7 років шлюбу з Володимиром Дантесом Дорофєєва так і не стала мамою. В інтерв’ю артистка говорила, що планує народити дитину, але в далекому майбутньому. Зараз Надя вирішила присвятити себе творчості та кар’єрі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + four =

Translate »