скромна церемонія двох закоханих – “Сподіваюся це вже назавжди” – Одна Минута

Вибір редакції


Ксенія Мішина. Героїня цього матеріалу не перестає вражати прихильників. Зірка “Кріпосної” намагалася побудувати стосунки на проєкті “Холостячка”. Проте, укласти шлюб з Олександром Еллертом їй не вдалося .

З особистих причин акторка полишила потенційного нареченого та вже навіть не згадує його публічно. Втім, знаменитість впевнена: вона ще зможе знайти свою половинку та пізнати справжнє кохання.У молодості артистці трапився чоловік, в якого вона закохалася без тями та вирішила подарувати дитину. Сина Платон принесла у життя Мішиної сама доля. Проте, з його татком стосунки почали стрімко псуватися. В один день майбутня улюблениця мільйонів українців зрозуміла, що шляхи стрімко розходяться з обранцем, а погляди на життя взагалі не сходяться. Саме тому вагітна Ксенія вирішила стрімко полишити свого колишнього.

Згодом вона пригадає, як несправедливо та жорстоко ставився до неї чоловік. Про те, що мусить зараз виховувати малюка сама ані скільки не шкодує. За цей час життя підкинуло їй купу випробувань і загартувало характер.Втім, знаменитість завжди зазначає, що готова відкритися новим відносинам. Саме тому вона і відважилася піти на перший сезон проєкту “Холостячка”.

Нині ж на своїй сторінці в Інстаграмі вона опублікувала світлини з походу до РАГСУ.
“Слухай, ну чому тобі так везе? Вітаю, друже. Сподіваюсь — це назавжди”, — написала у сторіз зірка.

Деталей свята створення родини Мішина не розкриває. Проте, дає зрозуміти, що нареченим став чоловік, якого вона вважає своїм товаришем.Артистка, після розриву з Олександром Еллертом, стала обходити стороною тему особистого життя. Вона з головою пішла у роботу, адже після “Холостячки” її почали запрошувати у різні популярні проєкти. Зіграла роль у серіалі “Клятва лікаря”, а згодом і взагалі попрямувала на зйомки у хорватському кінематографі.

На початку війни вона лишилася сама з дитиною, але швидко знайшла рішення, як попіклуватися про безпеку синочка. Відомо, що Мішина тривалий час була закордоном. Та, як з’явилася перша можливість повернутися додому, вона взяла квитки, зібрала всі речі й попрямувала до Києва.

До речі, Ксенія вже вдруге мусила полишити все через війну. Річ у тім, що зірка походить з Криму, який у 2014-му році анексувала росія. Наша столиця прийняла її, як і багато інших переселенців. Та душа знаменитості завжди була з нашим півостровом.

Нагадаємо, що минулого року Мішина говорила про плани народити другу дитину. Коли була у стосунках з Олександром, мріяла про близняток.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − fifteen =