Славу Камінську розкритикували за те, що вона перекрутила слова пісні “Червона рута” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Популярна українська співачка Слава Камінська вміє спровокувати публіку. Цього разу артистка жартома переспівала відому пісню “Червона рута”, втім почуття гумору знаменитості її підписники не оцінили. Так, у мережі обговорюють недоречну поведінку популярної співачки.

Слава Камінська нарвалась на критику зі сторони фанатів

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм українська співачка вирішила опублікувати нове відео, в якому трішки змінює слова відомої пісні Володимира Івасюка “Червона рута”. Аби текст композиції підійшов під вигаданий Славою Камінською жарт, вона внесла зміни в рядок, у якому автор слів питає, звідки ж дівчина взяла свої неймовірні чари.

Українська співачка опублікувала відео зі своїм співом, у підписі до якого зазначила, що може похвалитись абсолютно природними формами, втім, коли підплічники сповзають до бюстгальтера, можуть виникнути запитання. Одне з таких запитань артистка озвучила в відео.

Ти признайся мені, звідки в тебе ц*цяри

– проспівала знаменитість.

Слава Камінська зганьбилась у мережі невдалим жартом з піснею Володимира Івасюка
Слава Камінська зганьбилась у мережі невдалим жартом з піснею Володимира Івасюка

Підписники української співачки вирішили, що подібна поведінка є недоречною, а подібна насмішка з популярної пісні свідчить про неповагу. Хоча більша частина шанувальників артистки оцінила жарт та усміхнулась, іншим такий “викид” прийшовся не до смаку. У коментарях до нової публікації лунали наступні дорікання:

  • “Схоже, вона зовсім з глузду з’їхала…”;
  • “Слава, шо з тобою??? Перебор зі штучною красою”;
  • “Що ви зараз вживаєте? Де розум? Наберіться розуму, в вашій країні йде війна!”;
  • “Боже, Слава, цей хіт вже давно заспівали, ти все проспала…”;
  • “І тебе вилікуємо…”;
  • “Вульгарно і тупо!”;

Критика Слави Камінської

Нагадаємо, що раніше українська співачка нарвалась на критику через те, що з початку війни перебуває за кордоном. Втім, за зізнанням артистки, вона всю кар’єру “заробляла ротом”, аби сьогодні її діти не чули вибухів та сирен. Хоча Слава Камінська зазначила, що їй не соромно за те, що вона злякалась повномасштабного вторгнення та покинула країну, частина підписників зірки продовжує її засуджувати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 3 =

Translate »