Службовий роман, про який ніхто не знав: як мандрівник Дмитро Комаров зустрів майбутню дружину на 1+1

Вибір редакції


Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко познайомилися під час шоу, де дівчина була учасницею, а ведучий був у журі, проте при таких обставинах їх зустріч могла і не відбутися.

 

Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров
Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров

Зіркова пара розповідала, що вважають своє знайомство містичним, бо великого бажання відвідувати цю подію не було, але так склалося, що все-таки вони опинилися в потрібний час в потрібному місці.

Дмитра просили, щоб він став членом журі на конкурсі “Міс Україна-2016”, а він у свою чергу намагався довго відмовитися від участі, бо не любить подібні заходи. Все-таки організаторам вдалося його вмовити, не зважаючи, на щільний графік зірки. Олександра також не хотіла брати участь в конкурсі.

Дмитро Комаров та індіанці племені ваорані
Дмитро Комаров та індіанці племені ваорані

Так і розпочався шлях до майбутніх стосунків, проте Комарова спіткали маленькі невдачі, адже Саші він зовсім не сподобався. Мандрівник почав дізнаватися особисті контакти дівчини та кликати на побачення, однак вона йому відмовила і нікуди не пішла. Діма не здавався та продовжував добиватися зустрічі.

Комаров влаштовував благодійний вечір та подумав, що Кучеренко це буде цікаво і вона погодиться прийти. Він виявився правим, цього разу майбутня дружина йому не відмовила. Тоді Олександра подивилася на ведучого з іншого боку, вона зрозуміла, що він той, кого вона шукала все своє життя. Про стосунки вони не повідомляли, але сильно і не приховували.

Зіркова пара
Зіркова пара

У 2017 році закохані взяли участь в танцювальному проєкті “Танці з зірками”, але ніхто з глядачів та присутніх не здогадався, що вони разом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − two =