Софія Налчаджіоглу переплюне зіркову маму – Одна Минута

Вибір редакції


Софія Налчаджіоглу – єдина дочка відомої співачки Ані Лорак. Дівчинка народилася у шлюбі артистки з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу. Після розлучення батьків Соня залишилася жити з мамою у Росії, але всі канікули та свята вона проводить з батьком.

Колишній чоловік Ані Лорак та їхня донька Софія
Який вигляд має колишній чоловік і дочка Ані Лорак

Ані Лорак, як і більшість батьків, намагається дати своїй дитині все найкраще. Соня навчається в одній з найпрестижніших у Москві гімназій і з дитинства ходить на різноманітні гуртки. Дочка Лорак займається вокалом, танцями та акторською майстерністю.

Слід зазначити, що дівчинка талановита від природи. Вона росте дуже харизматичною, талановитою і ймовірно, що в майбутньому вона сяятиме на сцені.

Як виглядає дочка Ані Лорак

Нещодавно в одному із фан-акаунтів Ані Лорак з’явилося відео за участю її дочки Софії. У ролику дівчинка співала в караоке пісню своєї зіркової мами “Божевільна”.

Соня трохи забувала слова і збивалася, але загалом неважко помітити, що вона має хороші вокальні дані. На цьому наголосили й користувачі Мережі. Ось що написали коментатори:

  • “Дівчинка вогонь! Хто б міг подумати, зазвичай у талановитих мам дітки відпочивають, але ця переплюне”;
  • “Точно як мама”;
  • “Краса! Зміна підростає!”;
  • “У неї хороший слух для дитини цього віку, розумничка”;
  • “Суцільне Сонце!”.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Ані Лорак, яка родом з України, але живе та працює в росії, прийняла рішення мовчати і не висловлюватися про війну. Найімовірніше співачка, яка зараз внесена до чорного списку зірок в Україні, просто побоялася втратити кар’єру в росії. Однак цим мовчанням вона підтримала злочинні дії Росії щодо громадян України.

Варто зазначити, що нещодавно стало відомо, що Ані Лорак відмінила свої концерти в Росії, які були заплановані ще до війни. Проте сама артистка не дала жодного коментаря щодо цього.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − two =

Translate »