Сопонару, Песик, Нікітіна, Оруджова та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


У грудні минулого року відома українська актриса та гумористка дала інтерв’ю Маші Єфросиніній. У розмові Олена Кравець зізналась, що вирішила поставити свою діяльність у “Кварталі” на павзу через погіршення стану здоров’я. Зірка сама й досі не знає, коли саме повернеться, але зізнається, що колеги її підтримали та зрозуміли. Пригадуємо найяскравіших актрис “Жіночого кварталу”, які заміняють глядачам Кравець.

Ірина Сопонару

Ірина Сопонару
Ірина Сопонару

До того, як стати частиною “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару виступала на сцені КВК, а також знімалась у “Країні У”, “Одного разу під Полтавою”, грала у “Лізі Сміху” та “Іграх приколів”. Знаменитість називає себе “універсальним солдатом”, а шанувальників підкорює яскравістю, харизмою та неймовірним позитивом.

Тетяна Песик

Тетяна Песик
Тетяна Песик

Відома українська гумористка має дві освіти, проте ні одна з них не стосується творчого напрямку. Економіст і маркетолог Тетяна Песик у певний момент відчула потяг до сцени й нічого з цим не змогла вдіяти. Відтоді артистка тішить фанатів своїми виступами.

Анастасія Оруджова

Анастасія Оруджова
Анастасія Оруджова

Харизматична Настя з Запоріжжя підкорила глядачів з першого погляду. Вперше майбутня зірка вийшла на сцену у 8-му класі – відтоді знаменитість не припиняла розвиватись у творчих сферах, а освіту за фахом журналістики здобувала в київському НАУ.

Катерина Нікітіна

Катерина Нікітіна
Катерина Нікітіна

Акторське амплуа зірки – “дівчинка не в собі”, проте в реальному житті знаменитість є неймовірно талановитою та різносторонньою особистістю. Крім акторства та гумору, Нікітіна також викладала танці для дітей, малювала та писала вірші.

Анастасія Євтушенко

Анастасія Євтушенко
Анастасія Євтушенко

Знаменитість усвідомила потяг до акторства ще в юності, тому освіту здобувала в університеті ім. Карпенко-Карого. Понад усе Анастасія Євтушенко мріє зіграти ліричну роль або стати героїнею соціальної драми. Втім, набагато частіше зірку можна побачити в гострохарактерних комедійних ролях.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − eleven =

Translate »