Співачка Alyosha стала актрисою

Кіно

Українська виконавиця Alyosha, фіналістка Євробачення-2010, зіграла роль в 100-серійному детективній мелодрамі «Райське місце», прем’єра якої відбудеться 9 січня 2017 року на каналі «Україна». Після успішної співпраці  Alyosha в проекті «Співачка»  канал «Україна» і компанія Front Cinema вирішили запросити зірку зіграти роль в новій картині, де співачка зіграє в серіалі саму себе.

«Пропозиція від каналу «Україна» відразу ж здалося мені цікавою. Ми з командою прочитали сценарій і беззастережно погодилися. Досвід і емоції залишилися тільки найкращі. Дякую каналу за можливість випробувати свої сили в абсолютно новому для мене напрямі», – розповіла співачка.

Крім того, артистка розповіла, зігравши роль у «Райському місці», вона ще більше «загорілася» бажанням навчитися акторській майстерності. Alyosha зізналася, що попрацювати на одному знімальному майданчику з відомими акторами для неї було величезною честю.

«Як творча людина, я завжди цікавлюся багатьма сферами мистецтва, крім музики. Кіно і телебачення – це своєрідне таїнство, вникнути в яке, дано не кожному. Я сподіваюся, в майбутньому ще більше долучитися до українського кіновиробництва. Хочу окремо подякувати всій знімальній команді, за те, що підтримували і підказували. Працювати з такими професіоналами – велике задоволення», – зазначила Alyosha.

Прем’єра серіалу «Райське місце» на телеканалі «Україна» відбудеться 9 січня 2017 року.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + seventeen =

Translate »