співачка показала округлий живіт на фото, яке вподобав Потап – Одна Хвилина

Вибір редакції


Володарка пишних форм Настя Каменських неодноразово стикалася з чутками про власну вагітність. Домислів публіки стало більше, коли в 2019 році співачка вийшла заміж за свого колегу та продюсера Олексія Потапенка. Масла у вогонь додавало й те, що зіркове подружжя не приховувало, що мріють про маля і працюють над поповненням в родині. Проте, поки що Потапу і Насті не пощасливилось стати батьками.

Потап і Настя Каменських
Вагітна Каменських більше не приховує свій стан

Втім, прихильники зіркової пари впевнені, що скоро все зміниться, адже на цей раз Настя Каменських може дійсно бути вагітною. Підозри почалися після того, як артистка в серпні цього року вперше за час повномасштабної війни в України повернулася на Батьківщину. Настя почала активно ходити на інтерв’ю та публікувати фото в соціальних мережах і прихильники помітили зміни у її фігурі. Співачка помітно набрала у вазі, а її живіт округлився.

Тоді прихильники і почали говорити про те, що Каменських ймовірно вагітна. А нещодавно співачка опублікувала нове фото, яке викликало ще більше запитань у публіки. На фото артистка позувала в білій блузці і жилетці, яка з одного боку приховала фігуру, а з іншої – зробила Настю аж занадто широкою. Прихильники підозрюють, щоб під олягом співачка може приховувати немаленький вагітний живіт.

Вагітна Каменських більше не приховує свій стан
Вагітна Каменських більше не приховує свій стан

Нагадаємо, Потап і Настя Каменських після одруження неодноразово розповідали в інтерв’ю, що мріють стати батьками, тим більше, що вік у них вже не юний. Потап і зовсім запевняв, що хоче стати багатодітним батьком. Однак пізніше зіркове подружжя все рідше почали коментувати своє майбутнє батьківство і їх помітно дратують подібні питання на інтерв’ю. Прихильники навіть почали підозрювати, що Потап і Настя можуть мати проблеми з зачаттям. Поки що подружжя не коментують подібні здогадки своїх прихильників.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »