співачка встигла посваритися з Олею Поляковою, Настею Приходько, Ані Лорак і чоловіком – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віталій Човник

Пара живе у шлюбі вже 14 років і виховує двох синів. В родині панує повна ідилія вдома. Але через робочі моменти голубки можуть сваритися. Це доволі дивно для Ірини, адже вона зростала в родині, де батьки ніколи не лаяли одне одного.

Ірина Федишин свариться з чоловіком виключно з творчих питань

“Словами дуже легко поранити людину, тому треба включати голову – менше емоцій і амбіцій”, – переконана зірка.

У такі моменти перший крок для примирення завжди робить співачка. Після цього, якщо немає концертів, подружжя пакує валізи і їде кудись на спільний відпочинок.

Толерантність чи гріх?

Після того як учасник “Євробачення-2018” MELOVIN зробив камінг-аут і зізнався у коханні не лише до жінок, але й чоловіків, оспівувачка сімейних цінностей неначе сказилася. Білявка обізвала представників ЛГБТ-меншин грішниками. Подібне нетолерантне висловлювання збурило інших зірок. На захист “не таких” стали грудьми, зокрема, Оля Полякова й Анастасія Приходько.

Анастасія Приходько представляла росію на Євробаченні

Та Федишин уже було не спинити. Насті львів’янка пригадала виступ на “Євробаченні-2009”, де співачка захищала честь Росії. А Полякова отримала на горіхи за використання в недалекому минулому народного атрибута росіян – кокошника.

Меловіну Ірина стала докоряти невихованістю і виставила за це “0 балів” у своєму Інстаграмі. Деталями скандального інциденту поділилася sensatsiya.com.

Оля Полякова багато років виступала в кокошниках

Ані Лорак у цій інтернет-перепалці участі не брала, але Федишин сама зачепила колегу по сцені. В одному з інтерв’ю вона назвала співачку, що активно виступає в росії, “не українкою”, сповіщає Таблоїд.

“Намагання знову сидіти на тих двох стільцях. Цей варіант точно вже не пройде. Україна цього не пробачить і не забуде”, – заявила співачка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 17 =

Translate »