співачка забула про своє українське коріння – Одна Минута

Вибір редакції


Відома російська співачка Лоліта народилась в Закарпатській області. В місті Мукачево вона з’явилась на світ, а от до 10 років проживала й навчалась у Львові. Проте, вищу освіту майбутня співачка вирішила отримувати “за бугром”. 1985 року вона отримала диплом Московського інституту культури за спеціальністю “режисура культурних масових заходів і свят”. Відтоді артистка проживає в росії і вже давно забула про Батьківщину.

Нині співачка Лоліта Мілявська гастролює росією – не дивлячись на те, що багато її колег скасували свої концерти на фоні мобілізації, яку оголосив президент рф, артистка продовжує виступати. Більш того, співачка порівнює себе із психотерапевтом – вона вважає, що своїми піснями допомагає росіянам і підтримує їх.Лоліта впевнена, що вона мусить виступати, допоки влада не волітиме припинити будь-які розважальні дійства. Лоліта також впевнена, що вона повинна дарувати людям музику, адже саме це допоможе їм впоратись із панікою, яка руйнує кожного.

Я не скасую жодного концерту, якщо на те не буде державної волі. Тому що вважаю роботу свою і своїх колег на кшталт роботи психотерапевта. Те, що я спостерігаю, це божевілля, божевілля у вигляді паніки. Саме паніка – найгірший порадник в будь-які часи. Паніка руйнує психіку– заявила скандальна співачка на особистій сторінці.

Російська співачка зовсім забула про свою Батьківщину
Російська співачка зовсім забула про свою Батьківщину

Лоліта додала, що вона впевнена: майже всі росіяни зараз потребують чути її пісні й дуже хочуть відчувати її підтримку. Співачка заявила, що у багатьох наразі підірвана психіка, а тому її “борг перед державою” полягає в тому, аби їх вилікувати.
Лоліта Мілявська привселюдно висловила свою думку і позицію – вона підтримала дії агресора і заявила, що продовжуватиме воювати проти країни, в якій народилась на культурному фронті. Свої дії та свою думку співачка вважає правильною й впевнена, що вона чинить вірно.

Нагадаємо, що в липні 2022 року артистка заявила, ніби то її маму в Києві “побив націоналіст”. Ця історія, за словами Лоліти, трапилась ще шість років тому, проте артистка вирішила розповісти тільки зараз. Доволі дивна позиція, не знаходите? Маму співачки б’ють, а вона про це мовчить і залишає її жити в “нацистській Україні й далі”.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 2 =