співачка здивувала новим іміджем – Одна Хвилина

Вибір редакції


На протязі своєї сценічної кар’єри у Кадишевої сформувався фірмовий сценічний образ з додаванням традиційних народних елементів. В кінці минулого року співачка з’явилася в новому іміджі, відмовившись від білої перуки та класичних костюмів. Прихильники оцінили її намагання осучаснитись, але також вони помітили, що модні експерименти і виходи на сцену немолодій артистці даються нелегко, звідти змучений вигляд і великі мішки під очима.

Сама Кадишева коментувала, що у захваті від нового образу:

Я дуже рада змінам, які зі мною сталися, щаслива просто. Чоловік Олександр Григорович любується на мене кожний день з ранку до вечора

Співачка більше 35 років в шлюбі з Олександром Костюком. Вони разом живуть і працюють і навіть у творчому процесі вони не сваряться, як це часто буває в парах зірок шоу-бізнесу.

Як зараз виглядає і чим займається 63-річна Надія Кадишева
Як зараз виглядає і чим займається 63-річна Надія Кадишева

Коли на початку весни 2022 Надія Кадишева різко пішла в тінь, публіка забила тривогу, вирішивши, що у зірки чергові проблеми зі здоров’ям. Це співпало і з початком повномасштабної війни росії проти України, але як виявилося пізніше, з відсутністю Кадишевої це не було пов’язано.

Як зараз виглядає і чим займається 63-річна Надія Кадишева
Як зараз виглядає і чим займається 63-річна Надія Кадишева

63-річна Надія Кадишева не так давно з’явилася в Мережі і повідомила, що з нею все добре, вона пише пісні і готується до концертів.

Нагадаємо, в 2014 році Кадишева побоялася їхати в Україну з концертами після погіршення відносин між країнами. У 2018 році вона перенесла важку операцію, але змогла повністю відновитися. Також з віку 49 років у Надії тахікардія, яка підвищує ризики інфаркту. До цього у неї двічі знаходили рак. В перший раз після обслідування виявилося, що пухлина доброякісна, в другий раз також, але це стало відомо вже під час операції.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =

Translate »