“Спочатку буде дуже боляче” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук має бурхливе особисте життя. В 2020 році чоловік зі скандалом розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко, з якою прожив у шлюбі більше 10 років і має двох дітей. Причиною розлучення стала інша жінка. Остапчук зраджував Войченко з красунею Христиною Горняк. Тож через декілька місяців після розлучення з першою дружиною Володимир повів під вінець свою коханку.

Дружина Остапчука заговорила про розставання вперше

Христина і Володимир одружилися в жовтні 2020 році і здавалися абсолютно щасливими. Подружжя щодня демонстрували свої почуття на камеру в соціальних мережах і хизувалися тим, що почали разом будувати будинок на містом.

Втім, кохання виявилося не вічним. Вже влітку цього року користувачі Мережі помітили, що Горняк і Остапчук, які раніше щодня публікували спільні відео в соцмережах, більше не з’являються разом і не згадують один про одного. Пізніше виявилося, що пара живе окремо. При цьому ні Вова, ні Христина не коментують причину розбрату.

Володимир Остапчук вийшов на зв'язок після розлучення з Христиною Горняк
Дружина Остапчука заговорила про розставання вперше

Нещодавно в Мережі з’явилася інформація, що подружжя вже офіційно розлучилися. Правда це, чи ні точно не відомо, однак вже більше ніж півроку Горняк і Остапчук не живуть разом і ця інформація здається цілком ймовірною.

Цікаво, що Христина Горняк, яка щодня публікує свіжі відео в своєму Інстаграм-блозі, мовчить про розлучення, але не приховує, що їй зараз дуже важко.

А нещодавно дівчина вирішила відповісти на питання своєї підписниці, яка поскаржилася, що її чоловік йде від неї в той час, коли вони чекають на дитину.

Христина приміряла на себе ситуацію підписниці і і відповіла, що краще відпустити людину, яка вирішила жити без неї і їхньої дитини.

Мені, напевно, було б краще відпустити цю людину, яка висловила бажання жити без мене і без нашого маленького янголятка. Спочатку буде дуже боляче – це факт.

, – написала Христина Горняк.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 14 =

Translate »