...

Спочатку фасувальниця, тепер – художниця: Альона Альона поділилася в соцмережах черговою зміною амплуа

Вибір редакції


Alyona Alyona вже давно стала визначною постаттю на українському музичному небосхилі. Її запальні треки та приголомшлива читка допомогли їй завоювати широку популярність не лише в Україні, а навіть за кордоном. Співачка володіє кількома почесними зарубіжними нагородами у музичній сфері, а її ім’я згадане в таких вагомих виданнях, як Vogue і Forbes!

Однак це не заважає зірковій виконавиці приділяти час не лише своїй творчості, а й  оточуючим, що потребують допомоги. Так, реперка відома із своєю небайдужістю до благодійної діяльності. Зокрема, вона очолює збір коштів для безпритульних тварин.

Нещодавно Альона Савраненко, як насправді звуть виконавицю, зворушила соцмережі ще одним добрим вчинком. Разом із київським художником-аерографом Романом Гержаном вона відвідала Національну дитячу спеціалізовану лікарню “Охматдит”. Реперка і художник розважили малечу виконанням малюнків на стінах. Діти також отримали змогу випробувати свої художні здібності та з радістю долучилися до процесу.

Скріншоти історій з Інстаграму Альони Альони про відвідування Охматдиту з Романом Гержаном
Скріншоти історій з Інстаграму Альони Альони про відвідування Охматдиту з Романом Гержаном

Альона, як і Роман, поділилася процесом створення шедевру та результатом в історіях соцмережі Інстаграм – робота вийшла неймовірно красивою та зворушливою. А талановитий художник вже розмістив публікацію у стрічці Інстаграму, а також позначив реперку і подякував їй.

Добре серце

Як говорилося раніше, цей зворушливий вчинок далеко не єдиний для виконавиці. Так, у співпраці із зоозахисною організацією UAnimals вона запустила збір коштів для допомоги тваринам, що постраждали через війну.

Раніше реперка підтримала проект DOG MA, головною ідеєю якого є “забити на породу” собаки, адже вона є другом, а не віянням моди. В рамках цього проекту було відкрито збір коштів для допомоги тваринам, які проживають у літніх людей.

Альона Альона займається благодійністю і допомагає тваринам
Альона Альона займається благодійністю і допомагає тваринам

А невдовзі після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну дівчина навіть спробувала себе у ролі фасувальниці ліків в аптеці будинку її батьків. Про це дівчина розповідала в ефірі “Сніданку з 1+1”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 13 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.