...

“Спокійно відпустила” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наташа Корольова в шлюбі з танцівником Сергієм Глушко, який відомий як Тарзан, народила єдиного сина Архипа. Йому вже 20 років, він пробував піти по стопах батьків і намагався освоїти танці на пілоні, а також музичну діяльністю, але вирішив не продовжувати і зайнявся сходознавством в одному з московських вузів.

Співачка підтримує рішення сина, тому що вважає, що справжній чоловік повинен досягати всього в житті своїми силами, а не за допомогою батьків. Тому Наташа не стала відмовляти сина, коли він вирішив їхати в Японію. Це недовгий візит, всього на два тижні, це стажування від університету, в якому Архип вчиться. Спочатку він мав їхати на три місяці, але запізнився з документами.

Наташа Корольова розповіла про від'їзд її 20-річного сина від Тарзана з росії
Наташа Корольова розповіла про від’їзд її 20-річного сина від Тарзана з росії

Корольова не переживає за спадкоємця, він не в перший раз їде в Японію. Вона хоче його вмовити поїхати за кордон на декілька місяців, щоб попрактикувати мову.

Вперше я його спокійно відпустила в Японію, коли йому було 14 років. Тоді він вперше поїхав один. Я надіюсь, що в наступному році вмовлю його поїхати в Японію на три місяці, він же прекрасно говорить японською

, – розповіла співачка в інтерв’ю росЗМІ.

Архип Глушко з дитинства цікавиться культурою сходу і хоче пов’язати з цим своє життя. Він навіть підробляє репетитором у вільний час.

Архип Глушко і Мелісса Волинкіна
Архип Глушко і Мелісса Волинкіна

Нагадаємо, 20-річний син Наташі Корольової і Тарзана живе окремо від батьків зі своєю дівчиною Меліссою Волинкіною. Раніше дівчина була танцівницею на пілоні, але зіркові батьки хлопця не зразу прийняли її в сім’ю. Вони змирились з вибором сина, коли Мелісса змінила образ життя і залишила колишню роботу. Ходили чутки, що молоді люди обручились, але це не підтвердилось. Архип не думає поки про сім’ю і хоче навчатись, а Мелісса вважає весілля надто дорогим задоволенням.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 7 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.