справжні моделі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олександр Усик

Боксер відомий не лише видатними перемогами на ринзі, але й численними скандалами, в які втрапляє через свої необережні висловлювання. Усі свої переможні бої чемпіон світу в суперважкій вазі за чотирма версіями присвячує дружині, якій частенько пише вірші.

Дружині Олександра Усика позаздрять навіть моделі

З Катериною Хмелевською Олександр познайомився ще в школі. Перше кохання переросло у створення міцної сім’ї і народження трьох дітей. Цьогоріч подружжя відзначатиме 14 років спільного життя. Щойно закінчується бій, боксер поспішає до своєї родини, щоб обійняти дружину і дітей.

Віталій Кім

Миколаївська область, яку очолює Віталій Кім, частково зазнала окупації від російських військ, але завдяки мужнім діям ЗСУ і під мудрим керівництвом голови ОВА була звільнена від орків остаточно.

Дружина Віталія Кіма виглядає настільки молодо, що її не відрізниш від старших доньок

Лише після цього Кім дозволив красуні-дружині повернутися до обласного центру разом із молодшим сином. Дві старші доньки вже догнали Юлю в зрості і, на перший погляд, складно визначитися, де мама, а де її дівчатка. Важко повірити, що після трьох пологів дружина губернатора виглядає настільки молодо.

Олексій Арестович

Колишній радник офісу Президента любить багато говорити на різні теми. При цьому деталями особистого життя ділиться неохоче. Відомо, що він був тричі одружений, і в кожному шлюбі є по одній дитині.

З третьою дружиною Олексій Арестович живе 8-ий рік

Третя дружина Анастасія воліє перебувати в тіні відомого чоловіка й особливо не світитися на людях. Вони познайомилися під час тренінгу, який проводив Олексій у авторській школі. Разом подружжя живе вже восьмий рік, виховуючи 6-річного синочка. Татуся частіше бачать з екрана телевізора, ніж удома.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + 19 =

Translate »