справжні патріоти – Одна Хвилина

Вибір редакції


З початку повномасштабної війни в Україні співачка Камалія робить все від себе можливе, щоб допомогти ЗСУ та пришвидшити нашу перемогу. Відомо, що чоловік-мільярдерів співачки Мохаммад Захур разом з іншими впливовими людьми з Пакистану купили для української армії 2 винищувача. А от сама Камалія має 3 благодійні фонди, які працюють на благо України. Фонди займаються закупівлею необхідних ліків в Європі та передачі їх в госпіталі для українських солдатів.

Нещодавно Камалія з чоловіком та дітьми повернулися з Лондона в Україну. У Великій Британії сім’я Захурів жила з перших днів війни до середини жовтня.

Після повернення на рідну землю співачка почала активно їздити з благодійними концертами, співати для переселенців та постраждалих у війні людей.

А нещодавно Камалія разом з чоловіком та дітьми з’явилася на благодійному заході разом з чоловіком та доньками. Для виходу в світ артистка обрала красиву сукню-вишиванку білого кольору з червоно-чорною вишивкою. В схожих сукнях були і її доньки Арабелла і Мірабелла. А ось чоловік Камалії пакистанець Мохаммад Захур одягнув блакитний костюм та жовту сорочку, що символізує прапор України.

Камалія з доньками та чоловіком з'явилися на світському заході у патріотичних костюмах
Камалія з доньками та чоловіком з’явилися на світському заході у патріотичних костюмах

Нагадаємо, Камалія одружилася з Мохаммадом Захуром близько 20 років назад. Пакистанський мільярдер закохався в українську красуню з першого погляду і вже через 3 місяці після знайомства повів її під вінець.

Подружжя довгі 10 років не могли стати батьками. Співачка зізнається, вона могла завагітніти, а виносити дитину їй не вдавалося. Однак через 10 років спроб шляхом процедури ЕКЗ на світ з’явилися двійнята Арабелла і Мірабелла. Зараз дівчаткам 9 років і вони вже разом з мамою виходять на сцену. Діти Камалії займаються не лише музикою, а й кінним спортом, танцями та плаванням.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 2 =

Translate »