Спробуйте впізнати: як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій, яка зробила свою найбільшу помилку в житті

Вибір редакції


Таїсія Повалій колись була однією з найзатребуваніших співачок України і навіть мала звання Народної артистки. Втім, зараз співачку не хочуть бачити в Україні, адже вона виявилась зрадницею. Після початку повномасштабної війни в Україні Повалій не лише залишилася жити в росії, а й активно там гастролює, дає концерти, тим самим спонсоруючи війну.

Таїсія Повалій не має бажання спілкуватися з українцями і навіть закрила свої соціальні Мережі для жителів України.

Концерти Повалій у росії масово відміняють
Як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій

Варто відзначити, що за останні роки Таїсія Повалій сильно змінилася зовні. Коли співачці стукнуло за 50, вона почала сильно захоплюватися пластикою в надії, якнайдовше зберегти молодість і красу. Втім, пластика не зробила її молодшою, а лише змінила риси обличчя. Таїсія неодноразово робила підтяжку обличчя, через що її шкіра здається зараз неприродно натягнутою.

А за останній рік Повалій ще й набрала зайві кілограми. Якщо раніше вона одягала облягаючі, розкішні сукні, то останнім часом на сцені вона з’являється лише в балахонах, які приховують особливості її фігури.

Як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій
Як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій

Повалій, очевидно, комплексує з приводу своєї зовнішності. Про це свідчить те, що співачка з’являється на публіці лише з яскравим макіяжем і просто тонною косметики. Крім того, всі її фото в соціальних Мережах вправно відфотошоплені і навіть прихильники її не впізнають на світлинах.

Як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій
Як зараз виглядає 58-річна Таїсія Повалій

Ось, що пишуть користувачі Мережі під знімками Таїсії Повалій:

  • “Хто це?”;
  • “Резинову Зіну купили в магазині. Де обличчя Таї? Хто це?”;
  • “Нафарбований мужик”;
  • “На коняку схожа. Сестра Лаврова”;
  • “Бджоли покусали?”;
  • “На себе вже не схожа від пластики”;
  • “Фотошоп наше все”;
  • “Навіщо себе так перероблювати? Така груба стала”.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що з невідомих причин у росії відміняють концерти Таїсії Повалій. В ЗМІ з’явилась інформація, що масово скасовуються виступи Таїсії на великих майданчиках і навіть в кафе-ресторанах. Ймовірно, це пов’язано з тим, що Повалій має українське коріння.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + twelve =