сприятливі дні, в які найкраще стригти волосся – Одна Минута

Вибір редакції


Небагато людей вірять у те, що дотримуючись порад місячного календаря можна змінити своє життя. Але факт про те, що Місяць має вплив на все живе на нашій планеті, залишається фактом. Питання, коли краще зробити стрижку в серпні 2022 року, втратить актуальність, варто лише запам’ятати сприятливі дні.

Календар сприятливих днів для стрижок у серпні 2022
Календар сприятливих днів для стрижок у серпні 2022

Для зміни зачіски цього місяця підійдуть лише чотирнадцять днів, варто запам’ятати кілька дат. 8 серпня має магічну силу, безпосередньо пов’язане з енергією волосся. Якщо встигнути зробити стрижку саме до цього дня, то зміниться не лише зовнішній вигляд, а й внутрішній світ людини. Дата 08.08. наділяє людину силою інтуїції та передбачення, що допоможе реалізуватися у фінансовій сфері.

Місячний календар стрижок у серпні 2022
Місячний календар стрижок у серпні 2022

Швидше за все, вдалими для стрижки будуть наступні дні: 2, 3, 5, 7, 11, 12, 14, 17, 21, 22, 28, 29, 30. Крім того, можна визначити загальні тенденції, що впливають на перебіг подій в серпні, вони здатні вплинути на самопочуття та загальний стан людини. Знаючи особливості періодів, можна заздалегідь спланувати важливі справи. В серпні місяць зростатиме з 1 по 11 і з 28 по 31 серпня, спадатиме – з 13 по 26 серпня. Звичайно, маніпуляції з волоссям краще не робити у спадну фазу Місяця. Непридатні дні для будь-яких маніпуляцій із волоссям: 15, 16, 20,24 та 27 серпня.
Загальна характеристика окремих періодів місяця:

  • з 1 по 7 серпня – сприятливий період для професійного догляду чи лікування захворювань волосся;
  • з 8 по 14 серпня – період, коли потрібно бути обережним з волоссям, є небезпека завдати непоправної шкоди;
  • з 15 по 21 – стрижка може уповільнити зростання волосся, можна обмежитися лише видаленням кінчиків;
  • з 22 по 31 серпня – сприятливий період для зміни стрижки, кардинальних змін, сміливих рішень.

Довіряти астрологам у питаннях краси власного волосся чи ні, справа, звичайно, за кожним. Але безперечно, дотримуючись місячного календаря стрижок можна поліпшити стан волосся або сповільнити його ріст.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − six =

Translate »