стала жінкою старого продюсера, турецького бізнесмена і молодого коханця – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вже багато років Ані Лорак носить статус однієї з найвідоміших та найзатребуваніших співачок. Артистка досягла неймовірних висот у кар’єрі, а ось з особистим життям у неї не склалося.

Юрій Фальоса

Анни Лорак и Юрий Фалеса
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Юрій Фальоса

Першим чоловіком Ані Лорак став продюсер Юрій Фальоса. Коли Кароліні було 14 років, вона підписала з ним контракт на співпрацю на 10 років. Відомо, що вже скоро юна дівчина почала мати зі старшим на 18 років і одруженим продюсером  не лише робочі стосунки, а й романтичні. Коли Лорак було 16 років, вона жила з чоловіком в одній зйомній квартирі, а коли виповнилось 19, співачка і продюсер публічно оголосили себе парою. Однак навіть тоді немолодий Фальоса не спішив йти з юною обраницею до РАЦСу. В 2005 році пара розійшлась.

Зараз Ані Лорак в інтерв’ю не приховує, що мала стосунки з Фальосою, будучи ще неповнолітньою. Однак артистка підкреслює, що відповідальність за це лежить саме на чоловікові, адже вона була занадто юною і нічого не розуміла.

Мурат Налчаджиоглу

Брак Ани Лорак и Мурата Налчаджиоглу распался
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Мурат Налчаджиоглу

Зі своїм майбутнім чоловіком Ані Лорак познайомилась в 2005 році під час відпочинку в Турції. Тоді Мурат був звичайним працівником готелю. За словами самоЇ Лорак, Налчаджиоглу – це її перше свідоме і справжнє кохання. Тож артистка приняла від нього пропозицію руки і серця, незважаючи на різницю у віросповіданні та різному фінансовому статусу. В 2009 році Лорак і Мурат одружились. Співачка подарувала своєму чоловіку декілька нічних клубів та ресторанів у Києві, щоб він міг займатися власним бізнесом.

В 2011 році Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу стали батьками: у них народилась дівчинка Софія.

Уже через декілька років шлюб Лорак і Мурата дав тріщину. Ходили чутки, що чоловік зраджує співачці, однак офіційних заяв від Кароліни не було. Однак після того, як факт зрати Мурата був зафіксований на камеру та оприлюднений в Мережі, Ані Лорак не змогла терпіти привселюдної ганьби і подала на розлучення. У 2019 році подружжя офіційно розлучилось.

Єгор Гліб

Ани Лорак с новым любовником Егором Глебом
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Єгор Гліб

Після розлучення з Муратом Налчаджиоглу Ані Лорак закрутила роман з молодшим на 15 років саунд-продюсером Єгором Глібом. Вони не афішували свої стосунки, але і не приховували: ходили разом на світські заходи та публікували романтичні фото. Однак вже через рік стосунків пара розійшлась. Причина розбрату невідома.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + eight =

Translate »