стало відомо, через що насправді розвалився шлюб Філіпа Кіркорова та Алли Пугачової – Одна Хвилина

Вибір редакції


Про шлюб Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова говорять мало. Нині російська Примадонна щасливо заміжня за популярним коміком Максимом Галкіним та виховує разом із ним спільних дітей. Втім, у минулому артистка перебувала в шлюбі з Філіпом Кіркоровим. Рустам Солнцев, який прославився участю в “Дом-2”, розкрив причину, через яку Примадонна ймовірно не любить згадувати колишнього чоловіка.

Рустам Солнцев прокоментував особистість Кіркорова та його стосунки з Пугачовою
Рустам Солнцев прокоментував особистість Кіркорова та його стосунки з Пугачовою

Реальна причина розлучення Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова

Останнім часом Філіп Кіркоров демонструє не найкращі риси своєї особистості. 2022 рік став для артиста роком сварок та скандалів. Так, у російському шоубізнесі вирують справжні пристрасті, а ледве не в кожному конфлікті тим чи іншим чином замішаний Філіп Кіркоров. Публіка звикла бачити його егоїстичною персоною, яка нестерпно любить лише себе одного. Хоча багато прихильників запевняли себе, що це – лише частина сценічного образу, життєві обставини доводять, що все не зовсім так.

За зізнанням Рустама Солнцева, саме безмежна любов до самого себе у свій час відштовхнула Аллу Борисівну від її колишнього чоловіка. Нагадаємо, що Примадонна перебувала в шлюбі з Філіпом Кіркоровим близько одинадцяти років, але не зуміла ні на краплю змінити особистості свого екс-коханого в кращу сторону. Так, Рустам Солнцев запевняє: Алла Пугачова просто не стерпіла поведінки російського артиста та вирішила від нього піти.

Алла Пугачова та Філіп Кіркоров здавались щасливою парою близько одинадцяти років, але врешті-решт розлучились
Алла Пугачова та Філіп Кіркоров здавались щасливою парою близько одинадцяти років, але врешті-решт розлучились

На особистому YouTube-каналі “Руся in USA” Солнцев зізнався, що Філіп Кіркоров мав шанс стати кращою версією себе, втім не зумів побороти свого егоїзму.

Була в нього [Кіркорова – прим. ред.] у житті можливість стати людиною. Була. І бог послав йому цю жінку — Пугачову — щоб він поруч із нею став цією людиною. Але я гадаю, що вона дуже швидко махнула на нього рукою. Нескінченне милування. І стало їй гидко, досиділа вона свій термін. А потім, коли вони розлучилися, помітили, що Пугачова навіть говорити про нього не може. Не може і не хоче

– розповів Рустам Солнцев.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 11 =

Translate »