Стало відомо, чому Настя Каменських скасувала концерти: захопилася новою справою. Не крипта, як у Потапа - MusicUkraine

Стало відомо, чому Настя Каменських скасувала концерти: захопилася новою справою. Не крипта, як у Потапа

Вибір редакції


30 вересня Настя Каменських дала великий сольний концерт у Києві. Начебто все йшло, як треба, і шоу вийшло грандіозне. Та згодом стало відомо про скасування концертів зірки в різних куточках України. Блогер Беспалов має свою версію подібного неподобства – квитки на зірку продаються дуже кепсько.

Настя Каменських опанувала кераміку

Потап захопився криптовалютою, а от Настя вирішила попрацювати й записалася на майстер-клас із кераміки. Цілий місяць тривали заняття, і ось результат – знаменитість похвалилася власноруч виготовленим виробом.

Насті вдалося зробити блюдо для суші, яке майстриня оформила у вигляді плода манго. Спочатку зробила виріб із глини, потім пофарбувала. Всі етапи роботи Каменських викладала в Інстаграм, розповідаючи детально, що і як.

Настя Каменських опанувала кераміку

Тож тепер, якщо не зможе заробляти співами, дружина Потапа вироблятиме кераміку. Серед українців такі вироби, напевно, цінуватимуться дуже високо. Знайдеться чимало охочих придбати хенд-мейд із Настиних рук задорого.

Похвалившись керамічною тарілкою, зірка відзначила, що подібне заняття не лише цікаве, але й справляє терапевтичний ефект, тобто покращує психічний стан людини. Виявляється, коли руки працюють із глиною, душа відпочиває, а сама людина відволікається від сумних думок.

Настя Каменських опанувала кераміку

Уперше з глиною Настя зіткнулася, коли відвідувала військових у шпиталі в Кременчуці. Їй дуже сподобалося і бажалося повторити. І ось подібна нагода настала. Підписники сторінки Каменських дуже високо оцінили майстерність знаменитості, визнавши, що вона має талант до керамічної справи.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − 13 =