Стало відомо, чим насправді хворіє Олег Винник і як проходить його реабілітація: “Ніхто не хотів озвучувати”

Вибір редакції


Стало відомо, чим насправді хворіє Олег Винник і як проходить його реабілітація
Стало відомо, чим насправді хворіє Олег Винник і як проходить його реабілітація

Олег Винник колись був улюбленцем українських жінок. Образ ловеласа і красунчика підкорив публіку, а його “Ніно” звучала з кожної “праски”. Втім, його кар’єра в Україні зруйнувалася так же швидко, як і почалася. З улюбленця публіки Винник перетворився у “втікача”, якого зараз активно хейтять.

Так, як відомо, після початку повномасштабної війни в Україні Олег Винник різко зник з інфопростору. Пізніше стало відомо, що співак виїхав до Німеччини, де він має власну нерухомість, а також там проживає його син. За рік війни Винник не дав жодного коментаря з приводу свого від’їзду, втім представниця артиста запевнила, що в Німеччині Олег лікується. Про таємничу хворобу Винника розповіла і його подруга та колега Оля Полякова. Співачка запевнила, що Олег дійсно хворіє, але діагноз Полякова називати не стала, мотивуючись тим, що Винник сам розповість, якщо захоче.

Олег Винник і Оля Полякова
Оля Полякова запевняє, що Олег Винник проходить у Німеччині лікування

Думка публіки розділилась: хтось повірив у проблеми зі здоров’ям Винника, а хтось вважає, що співак просто втік з України через війну і знайшов для себе хорошу відмазку.

Нещодавно в Мережі вперше назвали діагноз Винника. Так, блогер Богдан Беспалов на своєму Ютуб-каналі заявив, що артист хворіє на онкологію. Так, блогер розповів, що це начебто вже не таємниця давно, втім, відомі українські журналісти не хотіли вголос називати діагноз з причин толерантності.

Хворіє він онкологічним захворюванням. Ніхто не хотів озвучувати діагноз, тому що у нас все толерується

, – заявив блогер.

Богдан Беспалов також припустив, що Винник вже не повернеться в Україну, навіть після закінчення війни. Справа в тому, що Олег Винник вже встиг запатентувати своє ім’я у Німеччині і, схоже, планує саме там будувати кар’єру.

Куди подівся Олег Винник
Стало відомо, чим насправді хворіє Олег Винник і як проходить його реабілітація

Нагадаємо, незважаючи на те, що Винник виїхав з України, він допомагає пришвидшувати нашу перемогу. Так, відомо, що артист вже неодноразово передавав позашляховики для ЗСУ.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + ten =