Стрункі Дімопулос, Кароль, Каменських схильні до повноти: тільки випадають із графіка, одразу ж набирають

Вибір редакції


Санта Дімопулос

35-річна співачка часто спілкується з підписниками в Інстаграмі, і ті можуть ставити будь-які питання. Коли шанувальники поцікавилися, чи може зірка собі дозволити їсти солодке, Санта відверто зізналася, що обожнює випічку.

Дімопулос має схильність до повноти. От і останнім часом, щойно випала з графіку, набрала цілих 7 кг. Тож збирається скинути їх найближчим часом надмірними тренуваннями у спортзалі.

Настя Каменських

Однолітка Санти теж дуже легко набирає зайву вагу. Якщо роздивитися фото співачки різних років, то можна побачити не лише струнку Настю, але й у вазі 85 кг. Останнім часом концертів стало набагато менше, то Каменських розслабилася, і стрілка терезів відразу ж посунулася у бік збільшення.

Останнім часом Настя набрала кілька зайвих кг

Тож довелося знову повертатися у тренажерку з виснажливими тренуваннями й до здорового харчування. Дружина Потапа не зізналася прихильникам, наскільки погладшала. Але те, що розпливлася не лише в тілі, але й на обличчі, видно неозброєним оком. Настя не звертає уваги на закиди хейтерів щодо недосконалості своїх форм, а сприймає себе такою, яка є.

Тіна Кароль

Останнім часом співачка взялася до активного схуднення. Те, що вдоволена власними результатами -6 кг, видно з викладених у мережу світлин із мінімумом одягу. Споглядаючи стрункість зірки, важко уявити, що колись білявка важила 80 кг. І це не в період, коли носила під серцем Веніаміна.

Тіна Кароль вперше назвала свою вагу після різкого схуднення та розповіла секрет стрункості
Тіна Кароль хизується мінімальною вагою

Зазвичай зірка мала 62-63 кг, але минулоріч побила всі рекорди, поставивши рекорд у 53,3 кг. Секрет зайвої ваги, на думку Кароль, полягає у нормі інсуліну. Тож тепер зірка знає напевно, як позбутися жирових відкладень на талії.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + thirteen =

Translate »