стривожила фанатів кадрами гуртожитку – Одна Минута

Вибір редакції


Цього року зіркова старша дочка відомої української співачки Олі Полякової стала випускницею столичної школи та вступила до одного з найкращих навчальних закладів Великобританії. Маша навчатиметься у музичній академії у Лондоні, а відповідно житиме у цьому чудовому англійському місті. Незважаючи на те, що навколо вступу знаменитої Полякової молодшої ходило багато чуток, підсумок виявився радісним та вдалим.

Нагадаємо, що нещодавно Маша Полякова публікувала відео на особистій сторінці у соціальній мережі Тік Ток. Там зіркова дочка заявила, що заради хлопця кидає університет та залишається жити в Україні. Однак пізніше Оля Полякова спростувала цю інформацію та показала, як вона з дочкою проводить час у Великій Британії. Зараз українська співачка взагалі поділилася кадрами з гуртожитку, в якому житиме Маша.Шанувальників зірки вразили знімки лондонського гуртожитку. Так, артистка зняла кімнату Маші, де є все необхідне для комфортного проживання сучасного студента. Робочий стіл Полякової молодшої знаходиться біля гарного вікна зі шторами. У навчальному просторі Маша з легкістю зможе готуватися до пар, навчатися та “гризти граніт науки”. У просторому ліжку з м’яким ортопедичним матрацом дочка співачки відпочиватиме та набиратиметься сил.

Оля Полякова на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм показала, де тепер житиме її старша дочка
Оля Полякова на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм показала, де тепер житиме її старша дочка

Окрім того, Оля Полякова зняла і гуртожитську кухню, яка розрахована на мешканців шести кімнат. Простір більше нагадує фешенебельну квартиру, ніж типове житло студента. Кухня симпатична, простора та ідеально чиста. Там знаходиться електрична плита з духовкою, мікрохвильова піч, праска, кілька холодильників та інша техніка. Крім того, на кухні стоять контейнери для роздільного збору різного сміття та побутових відходів.Кухня гуртожитку більше схожа на фешенебельну квартиру
Кухня гуртожитку більше схожа на фешенебельну квартиру

Оля Полякова поділилася своїми емоціями щодо того, що Маша з’їжджає від батьків. Так, за словами відомої української артистки, їй складно повірити, що її дочка тепер самостійна і житиме окремо.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 16 =

Translate »