...

Ступка виправдався за поширення музики російського гурту, якому заборонений в’їзд в Україну: “Причепились”

Вибір редакції


Нещодавно навколо відомого українського актора розгорівся скандал. Користувачі мережі засудили Дмитра Ступку за розповсюдження пісень російського гурту, якому заборонили в’їзд до України

Відомий український актор Дмитро Ступка сьогодні проживає далеко за межами рідної країни. Знаменитість ще до початку війни емігрував за кордон і оселився з колишньою дружиною в США. Після 24 лютого 2022 року зірка вирішив залишатись у Штатах, аби бути ближчим до своєї доньки. Через це навколо актора розгорівся не один скандал.

Ба більше, користувачі мережі критикували Дмитра Ступку й з інших причин. Так, підписники та “гості” блогу знаменитості у соціальній мережі Інстаграм залишались незадоволеними поведінкою онука легендарного українського актора. Річ у тім, що чоловік, мешкаючи у США, на думку підписників, поводився так, ніби в рідній країні немає горя. От і нещодавно знаменитість втрапив у черговий скандал.

Дмитро Ступка виправдався за нещодавній скандал, в якому був у головній ролі
Дмитро Ступка виправдався за нещодавній скандал, в якому був у головній ролі

Донька знаменитості Богдана днями святкувала день народження. Знаменитість завітав на вечірку, влаштовану у Лос-Анджелесі. На своїй сторінці в соціальній мережі Дмитро Ступка продемонстрував, як пройшло свято його дитини. Користувачі Інстаграму помітили, як на фоні одного з відео грала пісня азербайджанської російськомовної реп-групи “Каспийский груз”.

Зазначимо, що цьому гурту заборонили в’їзд на територію України, оскільки раніше артисти виступали на окупованому півострові Крим. У коментарях до публікації з відео, в якому лунала одна з композицій згаданого гурту, підписники Ступки висловили обурення й поцікавились, навіщо було додавати до відео з донькою реп-пісню.

“Та що ви причепилися до пісень? Як то кажуть, на смак і колір… Ця група не є російською. А якщо ви думаєте, що через війну зникне російська мова, то ви помиляєтеся”, – спробував виправдатись Дмитро Ступка.

Дмитро Ступка виправдався за розповсюдження російської музики, але підписники не оцінили
Дмитро Ступка виправдався за розповсюдження російської музики, але підписники не оцінили

У коментарях один із підписників відомого українського актора заявив, що такими темпами прізвище “Ступка” будуть асоціювати виключно зі скандалами.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + 14 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.