Сумська і Борисюк, Руслана і Ксенофонтов – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Ольга Сумська показала Борисюка після репетиції
Ольга Сумська хотіла розлучитися з Борисюком

Відомі українські актори Ольга Сумська і Віталій Борисюк більше 20 років разом, у них виросла спільна донька Анна і вони навіть після такого довгого періоду подружнього життя досі з трепетом говорять один про одного. Але в інтерв’ю для програми “Щаслива за 7 днів” на телеканалі СТБ актриса зізналася, що був момент, коли вона думала про розлучення.

Ми були на роздоріжжі та навіть хотіли розлучитися, тому що були пригоди саме такого формату (має на увазі зраду). Але все одно потім ми мирилися

, – зізналася Сумська.

Борисюк додав, що чоловіки іноді вскакують у гречку не тому, що перестали кохати свою дружину, а тому що шукають різноманіття, але відмітив, що це їх і його зокрема не виправдовує.

Руслана Лижичко і Олександр Ксенофонтов

Чоловік Руслани Лижичко Олександр Ксенофонтов
Чоловік Руслани Лижичко Олександр Ксенофонтов

В 1995 році українська співачка і танцюристка Руслана Лижичко стала дружиною музиканта і продюсера Олександра Ксенофонтова. Вони всюди були разом, створили багато успішних проектів, але після перемоги на “Євробаченні” в 2004 році все змінилося. Під час підготовки до конкурсу пара залізла в борги, які треба було віддавати. Олександр як продюсер своєї дружини змушував її давати концерт за концертом і не помічав, як вона виснажувалася. Це закінчилося лікарняним ліжком.

Моє серце говорило — “Він тебе не чує, він тебе не розуміє”. І я вирішила, що нам треба розходитися

, – розповідала співачка, але замість того, щоб піти від чоловіка, вона залишила сцену і пішла у політику.

Ольга і Сергій Цибульські

За що живе родина Олі Цибульської під час війни
Оля Цибульська хотіла піти від чоловіка

Оля Цибульська після багатьох років чуток про роман з Дзідзьо розкрила ім’я і особу свого чоловіка Сергія, з яким разом ще зі школи. Нещодавно зірка зізналася в інтерв’ю Славі Дьоміну, що за 20 років не один раз хотіла піти від коханого, тому що вона дуже емоційна і експресивна жінка. Це закінчилося в момент, коли Оля помудрішала і зрозуміла, що бути разом — це рішення.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − six =

Translate »