Суперблондинка втратила на сцені сукню (Відео) – Одна Минута

Вибір редакції


Оля Полякова давно стала улюбленицею публіки, на концерти якої всією країною квитки розлітаються наче гарячі пиріжки. Артистка підкорює не лише своїм талантом, а й почуттям гумору – вона вміє з себе посміятися навіть у найнезручніших ситуаціях.

Біда спіткала Олю Полякову прямо посеред концерту

Так, у 2016 році Оля Полякова їздила з виступами у рамках всеукраїнського туру, не залишивши без уваги і схід України. Вона стала однією з перших вітчизняних артистів, хто наважився відвідати Донбас після російського вторгнення у 2014 році.

Своїх відданих фанатів Королева ночі не підвела – міняла кілька разів вбрання, захопила шоу-балетом, блискуче жартувала і навіть потрапила в конфуз. На сцені в Краматорську під час виконання власного хіта “Шлепки” в оперній версії з Полякової злетіла сукня, а точніше – її нижня частина, пишна спідниця.

Глядачам, до речі, пощастило зняти курйоз Полякової на відео:

https://www.youtube.com/watch?v=ExRnnDf8Vtg

Варто зазначити, що Оля неодноразово втрачала частину своїх концертних нарядів на сцені. На премії “Viva! Найкрасивіші-2018”, коли співачка співала пісню “Бывший”, не встигнувши відпрацювати і половини номера, з неї знову злетіла спідниця. Вміючи розрядити обстановку, Полякова сказала:

Боженька не хоче, щоб я приховувала такі ноги.

І продовжила виступ в одному лише корсеті-боді.

Біда наздогнала Олю Полякову прямо посеред концерту
Біда наздогнала Олю Полякову прямо посеред концерту

А одного разу Оля ледь не спалахнула на сцені. Одним із обов’язкових елементів концертних образів Королеви ночі був ефектний головний убір – кокошник.

Біда наздогнала Олю Полякову прямо посеред концерту
Біда наздогнала Олю Полякову прямо посеред концерту

На піку популярності цієї шоу-програми Полякова одягла кокошник із феєрверками. Під час виступу один із них відвалився та впав виконавиці на рукав. На щастя, все обійшлося.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + 1 =

Translate »