сувора, але очі добрі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Успішний бізнесмен Алекс Топольський не викликає думок про те, що він насправді сімейна людина. Популярний чоловік з красивою зовнішністю та хорошим статком радше нагадує справжнього “альфу”. На подібний екранний образ також впливає той факт, що Алекс Топольський майже ніколи не розповідає про своїх рідних та батьків. Проте, цього разу холостяк вирішив змінити звичний сценарій та поділити найсакральнішим. Головний герой нового сезону “Холостяка-12” розповів детальніше про своїх батьків.

Алекс Топольський про своїх батьків

Головний холостяк країни розповів про ставлення до родини
Головний холостяк країни розповів про ставлення до родини

Нещодавно на особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, у якому він розповів про своїх батьків, а також наголосив на важливості не забувати про найважливіших людей у житті кожного. Так, Алекс Топольський зізнався, що хотів зробити учасницям реаліті-шоу сюрприз. Холостяк зазначив, що його турбував той факт, що дівчата так надовго розлучились зі своїми родинами, тому він вирішив зробити кожному приємне.

Моєю ідеєю було, щоб рідні записали короткі відеоповідомлення на їх підтримку та просто передали привіт. Адже для мене це досить чутлива тема

– поділився думкою Топольський.

Крім того, холостяк скористався можливістю та розповів про те, чому для нього тема батьків та родини є настільки важливою. Схоже, що чимало шанувальників та учасниць проєкту помилялись, коли вважали, що Топольський є “вітряним” та взагалі не сімейним чоловіком. У новому дописі Алекс поділився думками, які показали його справжнє ставлення до родини. Холостяк також показав сімейне фото.

Так виглядає майбутня свекруха переможниці Холостяка-12
Так виглядає майбутня свекруха переможниці Холостяка-12

Знаменитість зазначив, що після переїзду до Америки він сконцентрувався на кар’єрі, тому поступово став менше спілкуватись з рідними. Після смерті батька у Топольського почались докори совісті стосовно того, що він проводив мало часу з рідними. Незадовго до загибелі Алекс з батьком вирушив у подорож Європою. Холостяк зазначив, що він дуже цінує той час, адже це був момент єднання з рідною людиною незадовго до його загибелі.

З мамою Топольський також у дуже добрих стосунках. З нею він подорожує та називає її найближчою людиною в усьому світі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × three =

Translate »