суворий на роботі, романтик вдома (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Валерій Залужний зустрів свою кохану понад 20 років тому. Головнокомандувач ЗСУ виховує зі своєю дружиною двох дітей та з кожним роком любить Олену все більше й більше. Фотографіями, на яких кохані з’являються разом, милуються ледве не всі українці. Пропонуємо дізнатись детальніше про сімейне та особисте життя дружини Валерія Залужного.

Сім’я Валерія Залужного

На відміну від свого чоловіка, про Олену Залужну відомо мало. З початку повномасштабного вторгнення українці почали набагато більше цікавитись особистим життям найвідоміших нині персоналій. Саме тому й про Олену Залужну знайшли чимало цікавої інформації. Понад двадцять років дружина Валерія Залужного оберігає сімейне вогнище та допомагає своєму чоловікові.

Закохані відсвяткували так зване “фарфорове” весілля, втім їхня любов одне до одного не стала меншою. Іноді навіть здається, що з кожним роком Олена та Валерій Залужні закохуються одне в одного сильніше й сильніше.

Олена та Валерій Залужні виглядають разом дуже щасливо
Олена та Валерій Залужні виглядають разом дуже щасливо

Дружина Залужного працює фінансистом в Укргазбанку, а у вільний час подружжя полюбляє проводити разом час. До слова, у сім’ї є двоє дітей. Старша донька подружжя вирішила наслідувати татовому прикладу та пов’язати життя з військовою справою. За інформацією з відкритих джерел, старша донька Валерія Залужного служила у Київському гарнізоні.

Молодша ж донька вирішила стати медичним працівником. Наразі відомо, що дівчина навчається в Одеському інституті та планує стати лікарем. Втім, точної назви навчального закладу та спеціалізації молодшої доньки Залужних невідомо.

Валерій Залужний зі своєю донькою
Валерій Залужний зі своєю донькою

Ніжності від Залужних

У мережі відоме подружжя не приховує своїх почуттів. Так, наприклад, цьогоріч дружині Валерія Залужного виповнилось 49 років. З цією подією Головнокомандувач привітав свою кохану на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Валерій Залужний поділився з підписниками романтичними кадрами зі своєю дружиною Оленою, а в описі до нової публікації зазначив, що кохає її.

Валерій Залужний замилував підписників романтичними кадрами зі своєю дружиною
Валерій Залужний замилував підписників романтичними кадрами зі своєю дружиною
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × three =

Translate »