...

сварки з чоловіком, хвороба дітей, операція брата – Одна Хвилина

Вибір редакції


Регіна Тодоренко, будучи українкою за походженням, мовчала після подій 24 лютого 2022 року. Телеведуча списувала це на вагітність, вона в той момент виношувала другу дитину, але і після появи дитини на світ зірка не змінила своєї поведінки, а тільки продовжила транслювати в Мережі своє звичне життя в росії з чоловіком-росіянином, співаком Владом Топаловим. В одному з інтерв’ю вона заявила, що у них в шлюбі різні позиції щодо політики, тому вона вирішила взагалі не піднімати цю тему, хоча в Україні у неї багато рідних та друзів.

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Тодоренко поскаржилась підписникам, що останні місяці у неї видались особливо важкими. Після народження другого сина телеведуча не йшла в декрет і одразу приступила до роботи, постійно втомлювалась і нічого не встигала.

Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя
Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя

Регіна заявила, що це не в її стилі, скаржитись в Мережі, але іноді треба виговоритись. Вона розповіла, що зараз переживає багато життєвих випробувань — хвороба дітей, операція брата, щоденні втрати близьких та хвилювання за здоров’я друзів.

Х…ві часи, але треба якось справлятись, треба якось жити. У мене немає звички скаржитись в соціальних мережах, тому що негатив завжди породжує негатив, а цього в нашому житті вистачає. Я не зациклююсь на негативі, якщо життя підкидує важкі уроки, одразу стараюсь фокусуватись на вирішенні, інакше не вигрібаю

, – поділилась Тодоренко.

Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя
Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя

Телеведуча нагадала, з якими проблемами зіштовхнулась:

Чи треба нагадати в моєму акаунті, що в світі відбувається пи…ць? Що мої діти захворіли, що у брата сьогодні важка операція, що мій хороший друг, олімпійський чемпіон, повернувся з того світу, але з великими втратами, що кожен день ми когось втрачаємо? Фокусуюсь на позитивному, ціню кожну секунду, вірю, живу стільки, скільки уготовано, навіть якщо все закінчиться завтра, люблю

Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя
Одеситка Регіна Тодоренко поскаржилася на важке життя

Не все добре також і в стосунках з чоловіком. Як виявилось, у Топалова і Тодоренко різні погляди на майбутнє старшого сина.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.