Світлана Лобода, Потап і Настя, Віра Брежнєва, гурт «Время и Стекло» виступили на концерті в Сочі організованим забороненим Григорієм Лепсом (ВІДЕО) - MusicUkraine

Світлана Лобода, Потап і Настя, Віра Брежнєва, гурт «Время и Стекло» виступили на концерті в Сочі організованим забороненим Григорієм Лепсом (ВІДЕО)

Музика

Українські артисти Світлана Лобода, Віра Брежнєва, гурт «Время и Стекло», Потап і Настя Каменских виступили в Сочі в концертному залі «Роза Хол» у Червоній Поляні на третьому фестивалі «Різдво на Роза Хутір». Організатором цього заходу є продюсерський центр забороненого в Україні співака Григорія Лепса.

Українські артисти взяли участь у творчому вечорі композитора Костянтина Меладзе. Вони виконували його хіти у сучасному, власному аранжуванні.

Потап и Настя Каменских – Салют, Вера!

Светлана Лобода – Текила-любовь

Время и Стекло – Попытка №5

Вера Брежнева – Оттепель

У зв’язку з цими подіями в соціальних мережах з’явилися різні суперечливі коментарі. Одні обговорювати зовнішність, сукні артистів, стиль виконання знайомим усім пісень, але знайшлися і такі, що категорично зазначали невідповідність у словах і вчинках артистів.

«А потом орут по телеку, что они с Потапом ни ногой в Россию и тд.», – відмітив один із блогерів.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − 2 =