Світлана Лобода вразила прихильників відвертим зізнанням: в яких вона стосунках з Філіпом Кіркоровим?

Вибір редакції


Українська співачка Світлана Лобода, яка після початку повномасштабного вторгнення не зрадила Україну та повернулася на Батьківщину, під час розмови із журналісткою Раміною Есхакзай розповіла, кому з російських артистів вона писала та до кого намагалася достукатися.

Лобода розповіла, кому  писала з російських зірок
Лобода розповіла, кому писала з російських зірок

Відомо, що Лобода довгий час проживала в росії та будувала там свою кар’єру, проте після 24 лютого все змінилося. Жінка вирішила, що має бути на стороні правди та світла, тому зібрала речі та виїхала з росії. Маючи зв’язки в тій країні, артистка зрозуміла, що хоче звернутися до своїх колег у яких велика аудиторія, щоб ті транслювали правду про події в Україні.

Артистка написала Філіпу Кіркорову, який запевняв її, що все розуміє та буде намагатися допомагати, проте зараз він вирішив мовчати та продовжувати будувати своє життя в росії. Світлана вважає, що його примусили підтримувати війну.

Артистка намагається діями показати, що щиро допомагає та підтримує Україну
Артистка намагається діями показати, що щиро допомагає та підтримує Україну

До самої Лободи українці теж мають багато питань, незважаючи на її допомогу та донати, більшість не вірить у щирість її намірів. Мають думку, що таким чином вона знову відбудовує для себе кар’єрні східці, щоб закріпитися в Україні.

Наразі, співачка намагається довести своїм шанувальникам, що вона справді одумалася та все робить від чистого серця. Жінка дає благодійні концерти, перераховує кошти на відновлення зруйнованих міст, а також почала випускати пісні українською мовою, які довго тримаються в топі музикальних новинок.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 1 =