...

Світлана Лобода вирушила у світовий благодійний тур, щоб зібрати гроші для українців: “Задля перемоги”

Вибір редакції


17 квітня розпочався новий, світовий концертний тур співачки Світлани Лободи. Артистка дає концерти з великою місією: зібрати кошти для України. Лобода вже дала 2 концерти у Празі та Берліні, де представала свою нову сольну програму і отримала шалену підтримку від глядачів.

Так, у новій концертній програмі Лободи звучать її нові пісні солов’їною мовою, як от “По-українськи” та “Два незнайомці”, а також пісня “Щедрик”, яку співачка виконує з сучасним аранжуванням. А перед піснею “По-українськи” звучать рядки з українського гімну.

Сама Світлана Лобода говорить, що світовий, благодійний тур – це її вклад в перемогу України. Артистка з кожного концерта виручені гроші передає на потреби своєї Батьківщини.

Ми з командою зробимо все можливе, аби допомогти

, – коментує співачка.

Після свого концерту у Берліні Світлана Лобода встигла відвідати найбільший у Європі прихисток для українських біженців, де нині проживають близько 4 тисяч українців, які втратили дім. Світлана співала пісні разом з переселенцями, ділилася особистими переживаннями та їла разом з українцями смаколики, які ї привезла.

Нагадаємо, Світлана Лобода з 2014 року жила і працювала в росії, втім, коли почалася повномасштабна війна в Україні співачка одразу покинула країну-агресорку і вивезла власних дітей до Європи. Лобода зізнається, що раніше не вникала в політичну ситуацію, яка загострювалася на Донбасі і не розуміла, до чого це може призвести. Співачка жалкує про роки прожиті у росії і зараз робить все від себе можливе аби допомогти своїй рідній країні. Так, Лобода передала 4 мільйони гривень на відновлення пошкоджених будинків в Ірпені, де вона народилася. А ще на початку війни співачка купила позашляховик та бронежилети для ТРО Київщини.

Сама Лобода в недавньому інтерв’ю не стала приховувати, що втратила дуже багато коштів, виїхавши ще в лютому 2022 року з росії. При цьому співачка запевняє, що не вагалася у рішенні покидати країну-агресорку і допомагати Україні.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 6 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.