Світлана Лобода, яка активно допомагає Україні, розповіла про наміри повернутися до росії: “Діти просять”

Вибір редакції


Світлана Лобода – відома українська співачка, яка з 2014 року жила та працювала у Росії. Однак події, що сталися цього року, повністю змінили позицію артистки.

Через деякий час після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Світлана Лобода опублікувала відео, в якому підтримала рідну країну та розповіла, що робитиме все від себе можливе, щоб допомогти Україні. Лобода стала одним із небагатьох артистів, які працюють у росії, які відкрито заявили свою позицію і почали приймати активні дії в допомозі Україні.

Нещодавно Світлана Лобода дала відверте інтерв’ю журналісту Ное Сулаберідзе для Ютуб-каналу. Артистка зізналася, що виключає  повернення до росії, хоча її дітям важко дався переїзд.

Лобода розповіла, що її старша дочка Єва нудьгує за своїми друзями, які залишилися в росії і неодноразово питала у мами, коли вони повернуться. Світлана намагається бути з відвертою донькою і називає реальну причину, чому вони не можуть повернутися туди, де жили раніше.

Я дуже багато з нею про це розмовляла. Показувала відео та фотографії, пояснювала, чому ми не можемо залишитися.

, – розповіла Лобода.

Як виглядають діти Світлани Лободи Як виглядають діти Світлани Лободи

Також артистка додала, що поки влада росії винищуватиме народ України, вона навіть собі забороняє думати про можливе повернення до москви.

Нагадаємо, Світлана Лобода народилася та виросла у місті Ірпінь. Саме це місто було дуже сильно зруйноване російською армією і було в окупації близько місяця. Нещодавно Лобода приїхала в рідний Ірпінь, щоб на власні очі побачити масштаби руйнувань. Після побаченого артистка перерахувала 3 млн гривень на відновлення зруйнованого дитячого садка “Віночок”.

На цьому допомога Лободи не зупинилась. Співачка передала теробороні Борисполя автомобіль та понад 1,5 млн грн на бронежилети та турнікети для воїнів.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »