Світлана Лобода заінтригувала фанів світлиною з обручкою та чоловічою рукою в авто: “Зайнятий вівторок” - MusicUkraine

Світлана Лобода заінтригувала фанів світлиною з обручкою та чоловічою рукою в авто: “Зайнятий вівторок”

Вибір редакції


Шанувальники Світлани Лободи чудово обізнані з біографією співачки. Вона жодного разу не була заміжня, хоч і має двох донечок. Тому провокативна світлина з руками, каблучкою та квітами неабияк сколихнула мережу.

На селфі, яке виклала 41-річна LOBODA на оглядини, дуже важко розібратися, що й до чого. Видно, що дійство відбувається в автівці. На фото – чоловічі й жіночі ноги та руки. Лівиця жінки лежить поверх правиці чоловіка.

На безіменному пальчику просто на чорну рукавичку вдягнуто коштовну каблучку з численними камінцями. Круглий букетик білих квітів, які зазвичай носять наречені. Повна ідилія. Ще й підпис заінтригував: “Вusy tuesday” (зайнятий вівторок).

Звісно, перше, що спало на думку, зірка врешті знайшла своє жіноче щастя, адже після сорока життя лише починається, а Світлані щойно минув 41 рік. От і посипалися від підписників вітання зусібіч, попри те, що облич на світлині просто не видно:

  • “Світлано, будьте щасливі!”
  • “Вітаємо! Щастя!”
  • “Як це гарно!”

Та деякий ступінь скептицизму все ж залишився:

“Кліп черговий?”

“Знову інтриги. Скажи чесно: Тіль чи не Тіль?”

Деяких ввели в оману певні моменти світлини. Чорну рукавичку сприйняли як руку темношкірої людини. Ще одне непорозуміння викликала лівиця з обручкою. Виходить, що Лобода вийшла заміж за іноземця. Невже українця не знайшлося, загадалися над питанням фани зірки.

Доньки Світлани Лободи

За кілька днів до цього Лобода виклала в мережу фото з доньками, надавши можливість шанувальникам побачити, як підросли дівчатка – 12-річна Єва та 5-річна Тільда, а також порівняти, чи є схожість з зірковою мамою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − nineteen =