Світлана Тарабарова натякнула, що стала мамою третій раз: яке диво чекати від зіркової матусі

Вибір редакції


Українська співачка Світлана Тарабарова показала свої вагітні фото перед третіми пологами. У листопаді артистка розповіла, що знову в їх родині буде поповнення. Тоді зірка показала фото позитивного тесту на вагітність, а сьогодні вже готується народжувати. Подружжя вже виховує 4-річного сина Івана та 2-річну донечку Марію.

Тарабарова вирішила не тягнути інтриги і розповіла повір’я, яке вказало на стать майбутньої дитини. Відкрито вона не говорила, а  тільки натякала, однак всі відразу зрозуміли, хто буде в пари. Співачка розповіла, що хлопчики  народжуються до продовження війни, а дівчатка – до перемоги. В кінці артистка додала, що на нас чекає – перемога. Таким прозорим натяком, всі дізналися про стать її третьої дитини. Згодом ми дочекалися офіційних підтверджень.

На сторінці в Інстаграмі майбутня мама поділилася зворушливим відео, де в колі своїх найближчих, всі точно зрозуміли, що українська співачка народить донечку.

Рідні виконавиці не підтримали Світлану та відреагували на її вагітність зовсім не позитивно. Жінка зізналася, що мама довела її до сліз, коли вони розмовляли по телефону.

Народжувати свою донечку співачка збирається в Україні. Під час пологів чоловік Олексій Бондар буде поряд, як було і з іншими дітьми.  Зі своїм коханим Світлана вже шість щасливих років. Побралася пара 11 жовтня. У співачки та продюсера досить велика різниця у віці – 15 років, багато її знайомих не хотіли, щоб вона будувала відносини з цим чоловіком, адже їх лякала різниця в цифрах. Для самої співачки – це ніколи не було проблемою, вона щаслива в шлюбі і жодного разу не пошкодувала про свій вибір.

 

Світлана Тарабарова вже зовсім скоро стане мамою
Світлана Тарабарова вже зовсім скоро стане мамоюИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 5 =