свою не народила, а чужу прийняла як рідну – Одна Минута

Вибір редакції


Розставання Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса стало для шанувальників зіркового сімейства справжнім потрясінням. Вони були парою близько 10 років, із них 7 років у шлюбі. У березні 2022 року вже колишні закохані оголосили про розлучення, при цьому не назвавши причини розлучення. Однак і без пояснень шанувальники зіркового сімейства зрозуміли, у чому справа. У Мережі відразу з’явилися чутки про те, що Дорофєєва пішла від Дантеса до друга родини Михайла Кацуріна.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Родина Кацуріних та Дантес із Дорофєєвою

Кацурін – відомий ресторатор, батько двох дітей, молодшому з яких немає року. Чоловік оголосив про розлучення з дружиною того ж дня, що й Дорофєєва з Дантесом.

Шанувальники мали рацію, через деякий час Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін оголосили про свої стосунки.

Зараз нова парочка не часто публікує романтичні знімки у своїх Інстаграм-блогах і майже не показує, як вони проводять час. Справа в тому, що публіка критикує Дорофєєву, яка забрала чоловіка з родини і заради нього покинула свого чоловіка.

Проте нещодавно Дорофєєва та Кацурін поділилися у Мережі спільними кадрами. Закохані показали, як проводять час із дітьми Михайла від першого шлюбу. Михайло та Надя опублікували кілька знімків в Інстаграм-сторизі, де стало зрозуміло, що вони проводять час у ресторані.

Кацурін показав, як Надя грає з його 6-річною донькою в той час, як він годує свою однорічну дитину.

Кацурін зворушив фото, як Дорофєєва грає з його дочкою

Варто зазначити, що за 10 років стосунків Дорофєєвої та Дантеса у них так і не з’явилися діти. Шанувальники навіть почали підозрювати, що подружжя не може мати дітей за медичними показаннями, проте самі Дантес та Дорофєєва запевняли, що просто не готові до поповнення в сім’ї.

До речі, ходять чутки, що колишній чоловік Дорофєєвої Дантес зійшовся з колишньою дружиною Кацуріна Дашею. Грубо говорячи, вони просто обмінялися партнерами. І хоча Дантес і Даша Кацуріна офіційно не заявляли про свої стосунки, вони не приховують, що багато часу проводять разом. Цілком імовірно, що між ними теж є почуття.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Translate »