“Свято дуже болюче” – Одна Минута

Вибір редакції


Відома українська актриса Руслана Писанка пішла з життя 19 липня 2022 року, віком 56 років. Ця подія стала справжньою несподіванкою як для публіки, так і для знайомих та колег актриси. Останні півроку свого життя Руслана проходила лікування від онкології в одній із клінік Німеччини. Про хворобу жінки знали лише найрідніші їй люди, а сама актриса виходила у прямі ефірі з перукою на голові та усмішкою на обличчі. Ніхто й не здогадувався, що тоді відбувалося з Писанкою.

Руслана Писанка
Чоловік Руслани Писанки зворушив спогадами про річницю їхнього весілля

Руслана Писанка була не лише улюбленицею публіки, яскравою та запальною зіркою шоу-бізнесу, а й коханою та люблячою дружиною. Актриса пізно вийшла заміж – у 46 років. Їй так і не вдалося зазнати радості материнства, але майже 10 років вона жила в коханні та турботі, яку їй давав чоловік Ігор Ісаков.Чоловік до останнього дня життя Писанки був поруч із нею і тяжко переживає втрату близької людини.

Руслана Писанка із чоловіком Ігорем Ісаковим
Чоловік Руслани Писанки зворушив спогадами про річницю їхнього весілля

21 вересня Руслана Писанка та Ігор Ісаков могли відсвяткувати 10-ту річницю весілля. Цього дня вдівець Писанки опублікував на своїй сторінці Фейсбук публікацію, яку зробив 2 роки тому. Тоді чоловік оприлюднив пояснення, чому 8-та річниця сімейного життя називається жерстяною або маковою.Чоловік Руслани Писанки зворушив спогадами про річницю їхнього весілля

Також Ігор написав, що цього року це свято для нього дуже болісне, хоч і світле. Чоловік написав, що треба поспішати дарувати своїм близьким кохання. Адже може прийти час, коли буде пізно.

Чоловік Руслани Писанки зворушив спогадами про річницю їхнього весілля
Чоловік Руслани Писанки зворушив спогадами про річницю їхнього весілля

Підписники Ігоря підтримали його у коментарях.
Ось, що написали фоловери:

  • “Потрібно цінувати кожен день, кожну мить.. миру всім і здоров’я”;
  • “Згідна з вами, потрібно говорити за кожної можливості, тому що є тільки сьогодні, завтра невідоме”;
  • “Дуже шкода, ви чудова пара”;
  • “Немає слів.. пам’ять жива. Тримайтеся, згадуйте найкращі моменти”.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × five =

Translate »