...

Святослав Вакарчук тепер поближче до Ольги Фреймут: співак ніяк не може всидіти на одному місці

Вибір редакції


Святослав Вакарчук з перших днів війни активно займається волонтерством і збирає кошти для ЗСУ. Крім того артист їздить містами України, де своїми виступами, піснею та словом підтримує місцевих жителів, переселенців, лікарів та волонтерів. Втім, на цей раз свій концерт лідер гурту “Океан Ельзи” дав концерт не в Україні, а в Лондоні. Про це співак повідомив на своїй сторінці в Інстаграм.

Судячи з усього, концерт був феєричний. Глядачі, які побували на концерті Океану Ельзи, написали про це в коментарях.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Дякую за концерт у Лондоні, це було незабутньо!”;
  • “Дякую за такий сильний і душевний концерт”;
  • “Концерт в Лондоні був просто неймовірний! Дякуємо за подаровані емоції. Ви гордість України!”;
  • “Святослав Вакарчук – ви найкращий”.

Варто відзначити, що Святослав Вакарчук – артист, який зробив один із найбільших вкладів в допомогу українцям і українським військовим. Так, влітку він з гуртом “Океан Ельзи” здійснив благодійний тур по країнам Європи, де йому вдалося зібрати 19 мільйонів гривень, які він передав на потреби України. Артист надав повний звіт, куди було розподілені ці кошти. Так, найбільша частка грошей була передана на закупівлю позашляховиків для ЗСУ. Інші кошти були розподілені по фондам.

Крім того, Святослав Вакарчук проявляє мужність і часто їздить у прифронтові міста, зустрічається з військовими, співає для них і підтримує.

Святослав Вакарчук співає для військових в укритті
Святослав Вакарчук співає для військових в укритті

Чоловік зізнається, що сили і натхнення йому дають його діти і дружина. Хоча він з ними зараз рідко бачиться, але заради майбутнього своїх дітей в Україні він готовий на все.

Нагадаємо, у 2021 році Святослав Вакарчук вперше став батьком у віці 48 років, а вже через рік у нього народилася донечка. Щастя батьківства він здобув у шлюбі зі своєю другою дружиною Євгенією Яцутою. З першою дружиною Лялею Фонарьовою, з якою Вакарчук прожив 20 років, дітей у нього не було.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.