Син 42-річного Потапа Андрій перебрався жити до Насті Каменських: принаймні снідає разом із татом і мачухою - MusicUkraine

Син 42-річного Потапа Андрій перебрався жити до Насті Каменських: принаймні снідає разом із татом і мачухою

Вибір редакції


Так, шанувальники Олексія Потапенка дізналися, що він перебував під час масованої ракетної атаки в Одесі. Потім дорогою до Києва заселфився на соняшниковому полі. А коли повернувся в Київ, то тут уже сторіс в Інсті почали просто зашкалювати.

Потап повернувся в Україну

Так усі дізналися, що Потап із Настею Каменських не розлучилися, як це раніше здавалося, а мешкають у своєму заміському будинку знову разом. При цьому син Потапа Андрій вільно почувається з другою дружиною тата і навіть залишається спати в будинку мачухи на ніч.

Колись Каменських розповіла, що з Іриною Горовою, з якою репер прожив у шлюбі довгих 15 років, вона не спілкується, натомість з її сином Андрієм легко знаходить спільну мову. Тож не дивно, що підліток залюбки проводить час із татом і маминою наступницею.

Світлина спільного сніданку Потапа, Насті й Андрійка неабияк приголомшила не лише фанів репера, але й зірковий бомонд. Зокрема, блогер Слава Дьомін зробив припущення, що Олексія за подібну витівку можуть вигнати з дому, тому зробив пропозицію прийняти товариша на якийсь час до себе. Напевно, натякнув на пляшку і наповнені бокали, що мають місце на світлині, яку репер підписав лаконічно:

“Сніданок 1+1 і Я”.

Щоправда, себе не показав. На світлину потрапили тільки коліна чоловіка.

Схоже вдалині від батьківщини Потап набрався сил й енергії доволі, оскільки разом із Настею відразу ж відбув на пробіжку. А з Андрійком уже без Каменських разом зайнялися водним полом. Звісно, перемогти татка у сина немає жодних шансів, адже Олексій є майстром спорту у цій царині. До того ж його перша професія – вчитель фізкультури.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × two =