син Тіни Кароль в шароварах і вишиванці виконав гопак – мама буде пишатися (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль стала мамою, коли вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра у 2008 році. У пари з’явився син Веніамін, який зробив їх найщасливішими, але вже в 4 роки хлопчик втратив батька — у 2013 році Євген помер від онкологічного захворювання. Це був дуже важкий період в житті артистки, але у неї не було варіантів здатися, оскільки на ній була відповідальність за сина.

Вениамин Огир - сын Тины Кароль
Син Тіни Кароль в шароварах і вишиванці виконав гопак

Співачка прийняла рішення віддати Веніаміна в одну з престижних навчальних шкіл Лондону з вартістю навчання близько мільйона гривень на рік, щоб дати йому гарну освіту і захистити від підвищеної уваги до нього як до сина відомої зірки. Хлопчик вже перейшов у старші класи, закінчивши навчальні на відмінно. Всі екзамени по французькій, англійській мові, географії, математиці, біології, хімії, історії, фізиці та фізкультурі у Веніаміна — А. Якщо переводити на звичну систему оцінювання, яка діє в Україні, то це 12 балів.

Син Тіни Кароль у Великобританії живе в українській родині і вчить українську культуру. Хлопець відвідує клуб, в якому танцює гопак і співає українські пісні. На фан-сторінках співачки в Instagram з’явилися фото Веніаміна в козацькому костюмі з вишиванки і шароварів.

Син Тіни Кароль в шароварах і вишиванці виконав гопак
Син Тіни Кароль в шароварах і вишиванці виконав гопак

Нагадаємо, під час війни в Україні Тіна Кароль виступає на благодійних концертах в різних країнах світу та разом зі своїм фондом “Полюс тяжіння” допомагає онкохворим дітям і зараз шукає для них ліки, які важко дістати в таких умовах. Цим напрямком діяльності Тіна вирішила займатися після смерті свого чоловіка Євгена Огіра від раку.

Волонтерив також син Тіни Кароль Веніамін, який під час першої хвилі евакуації українців за кордон приїхав на канікули в Польщу і зустрічав на центральному вокзалі Варшави сім’ї та пригощав дітей солодощами, які купив за власні кишенькові кошти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × three =

Translate »