Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва пішов стопами матері та зайнявся музикою: як зараз виглядає хлопчик - MusicUkraine

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва пішов стопами матері та зайнявся музикою: як зараз виглядає хлопчик

Вибір редакції


Платон Шепелєв – єдиний син відомої співачки Жанни Фріске, яка пішла з життя у 2015 році від пухлини мозку. Артистка так і не змогла насолодитися радістю материнства, адже дізналася про хворобу буквально одразу після народження сина. Коли Жанни не стало, хлопчику було всього 2 роки. Платон залишився жити зі своїм батьком Дмитром Шепелєвим.

Жанна Фриске
Жанна Фріске з маленьким сином

Довгий час шоумен і телеведучий не показував сина від Фріске на публіку і приховував його від камер папараці. Та коли хлопчик підріс, Дмитро створив сину власну сторінку в Інстаграм і час від часу публікує там його фото та відео.

Нещодавно на сторінці хлопчика з’явилося відео, яке вразило публіку. 10-річний Платон грав на електрогітарі і робив він це досить професійно.

Нова найчастіша фраза прекрасного Платона, коли хтось намагається дати йому добру пораду, звучить так: Ні. Нехай це буде мій досвід.

, – підписав відео Дмитро Шепелєв.

Користувачі Мережі відразу почали коментувати відео і відмітили, що хлопчик дуже талановитий.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Музикальний. Весь у маму”;
  • “Молодець. Мама тобою тобою завжди буде пишатися”;
  • “Розумник. Музично обдарований, як мама”.

До слова, зараз 10-річний Платон живе не тільки з батьком, а й з мачухою і молодшим братиком і зведеною сестрою. П’ять років назад Дмитро Шепелєв почав жити з жінкою на ім’я Катерина. Вона водила свою доньку в той же дитячий садок, що і Дмитро. Між ними одразу з’явилася симпатія, яка згодогм переросла у серйозні стосунки. У 2021 році у Катерини і Дмитра народився спільний син Тихон. Зараз закохані живуть однією великою родиною.

Дмитрий Шепелев с сыном Платоном
Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва пішов стопами матері та зайнявся музикою

Нагадаємо, Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске були разом з 2011 року. Жінка була старшою за свого обранця на 10 років. Офіційно вони так і не одружилися, але наважилися на дитину. Саме Жанна хотіла стати мамою, адже тоді їй вже було 39 років і жінка поспішала з вагітністю. Хлопчик народився у 2013 році, а вже через 2 роки Жанни не стало.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + 10 =