так могла б виглядати теща співака (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Христина Соловій – молода зірка українського шоубізнесу. З самого дитинства майбутня знаменитість зростала у творчій атмосфері, а родина музикантів зуміла прищепити маленькій Христині непереборну любов до всього, що пов’язано з мелодією. Шанувальників Соловій підкорила своїм неймовірно витонченим і майже казковим голосом. Прізвище зірки ідеально описує її вокальні здібності.

2013 року співачка вирушила підкорювати телепроєкт “Голос країни”, який лише підбурив її бажання творити нові композиції. На телешоу дівчина стала фавориткою Святослава Вакарчука, який дуже швидко побачив потенціал у молодій артистці. Тоді зірковому дуету часто приписували роман, проте насправді між Вакарчуком і Соловій були виключно наставницькі стосунки.

Христина Соловій продовжує активно займатись творчістю після Голосу країни
Христина Соловій продовжує активно займатись творчістю після Голосу країни

Після завершення телепроєкту “Голос країни” зірка не припинила займатись творчістю, адже шоу лише більше надихнуло Христину Соловій та дало їй чимало ідей для власної діяльності. Так, наразі зірка активно займається кар’єрою, а нещодавно показала людину, яка стала однією з тих, хто прищепив їй любов до музики.

Фото Соловій з мамою

На особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явились кадри, на яких вона позує разом зі своєю мамою Олександрою Соловій. Зіркова мати також пов’язала своє життя з музикою – вона працює викладачкою хорового співу. Ба більш, саме завдяки своїй музичній діяльності Олександра Соловій познайомилась з чоловіком, який працював, як і вона, хоровим диригентом у Львівській музичній академії ім. Лисенка.

Українська співачка Христина Соловій показала свою маму Олександру
Українська співачка Христина Соловій показала свою маму Олександру

Цьогоріч Христині Соловій виповниться 30 років. Якщо подивитись на фотографії її мами з маленькою донькою на руках, то важко заперечувати той факт, що за три десятки років жінка майже не змінилась зовнішньо. Яскравий погляд Олександри Соловій та її щирість залишилась не змінилась ніякими життєвими випробуваннями.

Мама Христини Соловій з маленькою донькою на руках у молодості
Мама Христини Соловій з маленькою донькою на руках у молодості
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 8 =

Translate »