Танці з зірками, Х-Фактор, Україна має талант: в яких популярних шоу засвітилася скандалістка Оксана Марченко

Вибір редакції


Оксана Марченко – колись відома українська телеведуча, якою захоплювались, якій наслідували і яку любили. Більшість глядачів запам’ятали Марченко саме з телешоу “Україна має таланта” та “Х-фактор”. Втім, Марченко встигла засвітитися не лише на СТБ.

Оксана Марченко та Андрій Бєдняков працювали разом менш ніж рік
В яких популярних шоу засвітилася скандалістка Оксана Марченко

Кар’єра Оксани Марченко розпочалася в далеких 90-х. Тоді вона вела програму “Доброго ранку, Україно” на телеканала УТ-1. До того, як потрапити на СТБ Марченко працювала на телеканалах “Омега-ТВ”, “Інтер” та “ТЕТ”.

Оксана Марченко на початку кар'єри
Оксана Марченко на початку кар’єри

З 2009 по 2017 році Оксана Марченко сяяла на СТБ, але робота на цьому телеканалі для ведучої закінчилась тоді, коли Марченко підтримала проросійську політичну діяльність свого чоловіка Віктора Медведчука.

Втім, у 2018 році Марченко все ж з’явилася на українському телебачені. На цей раз не як телеведуча, а як учасниця шоу. Так, Марченко стала учасницею “Танців з зірками” на 1+1. Вона вийшла на паркет разом з танцівником Дмитром Чапліним і протрималася до середини шоу.

Оксана Марченко на Танцях з зірками
Оксана Марченко на Танцях з зірками

З 2018 року Оксана Марченко більше не з’являлася на українському телебаченні, але кар’єру ведучої вона завершувати не хотіла. Тож Марченко створила власний проєкт під назвою “Паломниця”. Цей фільм виходив на Ютуб-каналі Марченко, а згодом з’явився в ефірі російського каналу “Спас”, гендиректором якого є відвертий українофоб Борис Корчевніков.

Марченко у фільмі Паломниця
Марченко у фільмі Паломниця

Після початку повномасштабної війни в Україні Оксана Марченко виїхала жити до росії. Телеведуча, яка має скандальну репутацію, вже довгий час не з’являється в інфопросторі, що вцілому і не дивно.

Нагадаємо, Оксана Марченко знаходиться у шлюбі зі скандальним політиком Віктором Медведчуком майже 20 років. Вони мають спільну доньку Дар’ю, хрещеним батьком якої є володимир путін. Дівчині зараз 19 років і вона навчається у москві. Також Марченко і Медведчук виховали сина телеведучої від першого шлюбу Богдана. Хлопець вже дорослий та має власну сім’ю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 6 =