Танкович відреагував – Одна Минута

Вибір редакції


Сергій Писаренко та Євген Нікішин від самого початку повномасштабного вторгнення росії повідомляли про свою громадянську й політичну позицію. Артисти закликали припинити кровопролитну війну й оговтатись. Проте, пізніше стало відомо, що актори відправляться у круїз на російському лайнері й виступлять для присутніх із концертом.

Таке рішення артистів і їх поведінка викликала осуд зі сторони публіки, а тому всі чекали на офіційні коментарі представників “Дизель Студіо”. Нещодавно український журналіст Слава Дьомін провів інтерв’ю з актором “Дизель Шоу” Дмитром Танковичем, який поділився своєю думкою стосовно ситуації.Перш за все, Дмитро Танкович повідомив, що Сергій Писаренко та Євген Нікішин уже не рахуються членами команди “Дизель Шоу”. Журналіст Слава Дьомін запитав, як Танкович ставить до цих акторів від “Дизель Студіо”, коли артист виправив ведучого і зазначив, що Писаренко та Нікішин були акторами команди.

Більш того, Дмитро Танкович зазначив, що художній керівник “Дизель Студіо” Єгор Крутоголов близько двох тижнів тому зробив офіційну заяву стосовно того, що гумористи російського походження вже не є частиною їхньої команди. Відтак заява була зроблена одразу після того, як ЗМІ опублікували інформацію про виступи Нікішина та Писаренка в росії.Офіційні афіші круїзного концерту
Офіційні афіші круїзного концерту

Танкович також відповів на запитання чому, на його думку, актори знову почали працювати в росії, не дивлячись на те, що з початку повномасштабного вторгнення активно підтримували Україну. За думкою артиста, це пояснити доволі просто – вони банально хотіли прогодувати родини.

Слава Дьомін спитав у Танковича, чи може він засуджувати Сергія Писаренка та Євгена Нікішина за їх рішення виступати в росії, адже вони – росіяни, і, за логікою, просто повернулись до себе додому далі жити й працювати.
На мою думку, зараз неможливо ділити людей – росіяни, українці… Зараз все дуже зрозуміло й просто, ти маєш обрати позицію – на чиєму ти боці. Тому, якщо вони вирішили поїхати в росію, прибрати всі пости про Україну, про війну, все, що вони казали, й повідомити “а ми зараз їдемо в круїз, і ніякої війни немає”, то я цього не розумію, на жаль. Тому, неважливо, хто вони – росіяни чи українці. Треба обрати свою позицію

– прокоментував Дмитро Танкович з “Дизель Шоу”.Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − five =