“Тато допоміг” (Відео) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Костянтин Меладзе до того як одружитися з Вірою Брежнєвою мав іншу сім’ю з трьома дітьми. Середня дочка композитора Лія Меладзе отримала від батька музичний талант і почала кар’єру співачки з того, що спробувала пройти кастинг в шоу “Голос країни” і їй вдалося приєднатися до команди Наді Дорофєєвої в 12 сезоні.

Дівчина хотіла довести собі самій, що її голос чогось вартий і не хотіла, щоб її почав продюсувати авторитетний батько, тому вибрала такий самостійний шлях.

Святослав Вакарчук вийшов на одну сцену з донькою Костянтина Меладзе і заспівав дуетом
Святослав Вакарчук вийшов на одну сцену з донькою Костянтина Меладзе і заспівав дуетом

В новому випуску на нокаутах Лія вийшла на сцену з піснею групи “Океан Ельзи” – “На небі”, з оранжуванням якої їй допомагав Костянтин Шотович:

Я сказала тату, що хочу, щоб після була такою, ніби я сиджу на хмарці

, – прокоментувала Лія.

Виступ дуже сподобався всім тренерам проекту, а після того, як Лія завершила свій виступ колеги попросили Святослава Вакарчука заспівати з нею дуетом.

Їх дует неоднозначно сприйняли користувачі Мережі. В коментарях багато хто у захваті від таланту Лії, а інші вважають, що судді навмисно тягнуть її далі як дочку відомого продюсера:

  • “Чарівне виконання, браво”;
  • “І я був на небі, доки вона співала”;
  • “Прізвище гучне це одне, а те що вона реально круто співає це інше”;
  • “Краще ніж Брежнєва це точно”;
  • “Нічого особливого. Тягнуть. Багато талановитих вже не в “Голосі”, а тут – звичайно.
  • “Тато допоміг з аранжуванням зовсім не складної для співу української пісні, звучало приємненько, а що дійсно вразило, так це вуха”;
  • “Не знаю… Нічого особливого… Скільки повикидали талановитих, класних, крутих, дійсно достойних учасників, котрі заслуговували хоча б на той “другий шанс”. Але парочка “народних тренерів” віддала його доньці Меладзе, яка має чудову можливість і без “Голосу” вибратися на сцену, а потім сиділи невдоволені йойкали: як це так, як Надя/Славко могла/міг викинути того чи іншого учасника?”;
  • “Той момент, коли папа не лише шоу, а і коменти всі купив. Люди, ну це жесть. Ви бачили взагалі очі Вакарчука, коли його змусили з нею співати”.
Глядачі Голосу країни обурені виступом доньки Меладзе
Глядачі Голосу країни обурені виступом доньки Меладзе
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 16 =

Translate »