тато оформив опікунство – Одна Хвилина

Вибір редакції


Володимир і Гейден були разом протягом 7 років. Зірка навіть подарувала коханому чоловіку донечку в 2014 році. Та за чотири роки пара розсталася, хоча закохані були вже заручені. А Кайя Євдокія залишилася не з мамою в Америці, а повернулася з татусем до Києва.

Володимир і Гейден після народження донечки виглядали доволі щасливими

Боксер і актриса зблизилися 2009 року. Зустрічатися було складно, оскільки жили на різних континентах і мали різні робочі графіки, тож довелося розстатися. Та за пів року так скучили один за одним, що стали планувати весілля. Попелюшка завагітніла, тому весілля вирішили зіграти вже після пологів. Та урочистостей так і не відбулося. Кличко і Панеттьєр вирішили залишитися друзями.

Самотній татусь Володимир Кличко

Вряди-годи американка навідується в Україну, щоб побачитися з донькою. Але це відбувається дуже рідко. Євдокія переважно мешкає з бабусею. А Володимир свою кровиночку просто обожнює. Дівчинка вже робить перші кроки у боксі, намагаючись у всьому наслідувати татуся. Кличко не в захваті від такого хобі дитини. Але якщо Кайя захоче бути боксеркою, не стане суперечити. А ще дівчинка любить проводити час із конями, і це захоплення татусю до снаги.

Кайя-Євдокія Кличко потроху підростає

Оскільки у Гейден були проблеми з наркотиками й алкоголем, татусь оформив опікунство над дитиною на себе, і жінка втратила права на дитину. Актриса зізналася, що після пологів у неї була депресія, тому вона пустилася берега й підписала всі папери, хоча у такому стані погано розуміла, що робить. Спочатку гадала, що підлікується, і забере донечку назад, але все вийшло по-іншому.

Щоправда, Панеттьєр уже вилікувалася і змогла почати спілкування з Євдокією. Дуже здивувалася, що дитина пам’ятає і любить її ще й досі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 17 =

Translate »