TAYANNA презентувала новий кліп у мокрій сукні - MusicUkraine

TAYANNA презентувала новий кліп у мокрій сукні

Музика

Режисер Алан Бадоєв продовжує знайомити глядача з новими творіннями своєї музи.

Співачка Тетяна Решетняк, яка виступає під сценічним ім’ям TAYANNA, презентувала кліп на пісню “Не люби”. Ведеоработа з легким відтінком еротики показує нам одночасно ніжну і сексуальну артистку.

– Я сприймаю цей кліп, як відеориму до моїх віршів. Мені подобається спостерігати за тією героїнею, що дивиться на мене з екрану, – каже співачка.

У кліпі вона танцює на битому склі в мокрій білій сукні. Саме такою її побачив режисер відеороботи Алан Бадоєв, який зняв вже четвертий кліп для співачки. Саме завдяки Бадоєва глядач познайомився з новою – сексуальною та розкутою Решетняк. Вона зовсім не схожа на ту сором’язливу дівчину, яку її побачили глядачі шоу “Голос країни”, повідомляє kp.ua

– Для мене важливо бачити кожен вдих і видих Таянни У цьому ролику ми показуємо, як героїня стримує емоції, заглушаючи крик випитоїю водою, знаходить сили і красу, танцює на склі, не відчуваючи болю, – розповідає Бадоєв.

Вперше кадри з нового кліпу показали в візитною відеокартки співачки під час Нацвідбору “Євробачення-2017”, де Решетняк посіла друге місце, поступившись перемогою групі O.Torvald.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen + ten =