таємне подружжя показало архівне фото до популярності – Одна Минута

Вибір редакції


Колись Потап і Настя співали – як ти не крути, та ми не пара, не пара. І на той момент вони дійсно навіть уявити не могли, що будуть одружені. На самому початку існування їхнього дуету відносини між колегами складалися важко – поза сценою вони постійно лаялися і навіть недолюблювали одне одного. Вгамувати свій запал їм довелося заради успіху, адже пісні Потапа і Насті любили, а отже треба було продовжувати.

Скільки років насправді разом Потап та Настя Каменських
Скільки років насправді разом Потап і Настя Каменських

Згодом усе перевернулося з ніг на голову – Потапенко раптом зрозумів, що не хоче відпускати від себе Каменських, бо закохався. Його почуття виявилися взаємними, проте все ускладнював сімейний стан Олексія – він був одружений з продюсеркою Іриною Горовою. Про їхнє розлучення стало відомо у 2016 році, хоча по факту сталося це на два роки раніше. Репер стверджував, що залишився у добрих дружніх стосунках з колишньою дружиною, вони продовжили разом вести бізнес та виховувати спільного сина Андрія.

Цілих 10 років Потап і Настя були змушені приховувати те, що насправді між ними відбувається, щоб не нарватися на бурхливе засудження з боку публіки. Лише у 2019 році трапилося те, чого всі давно чекали і у що вже перестали вірити – Каменських та Потапенко зіграли пишне весілля, вперше відкрито заявивши про свої почуття.

Потап розповів, як повідомив колишній дружині про роман з Каменських
Скільки років насправді разом Потап і Настя Каменських

Одразу після цього поповзли чутки про вагітність Насті Каменських, які не вщухають досі. Зараз зіркове подружжя тимчасово живе в Іспанії, де співачка вже була помічена з кругленьким животом. За кордон пара виїхала незадовго до початку повномасштабної війни в Україні.

Всі найгарячіші подробиці сімейних перипетій екс-дуету дивіться у нашому відео:

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − sixteen =

Translate »